Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az lehetséges, hogy valaki...

Az lehetséges, hogy valaki úgy vegyen fel kb 600 ezer forint hitelt, hogy nincs a tulajdonában ingatlan és a hivatalos bevétele 110 ezer forint havonta?

Figyelt kérdés
Nem én akarom pénzt felvenni, hanem az egyik családtagom, de számomra hihetetlen jelenleg, hogy valaki ingatlanfedezet nélkül pénzt vegyen fel. Igaz ez?

2017. júl. 26. 18:06
 1/5 anonim válasza:
82%
Miért ne lehetne. Nem egy nagy összeg. Kb 20 ezer forint a törlesztő de lehet kevesebb..... 110 böl pedig kilehet gazdálkodni ha nagyon akarja.
2017. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen összegű hitelt személyi kölcsönből meg lehet oldani, ami meg nem jelzáloghitel. És szerintem 110.000 Ft nettó jövedelemre még simán kaphat is, ha minden más feltételnek megfelel.
2017. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet.
2017. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
600 ezer Ft-ra már miért kellene több millió Ft-os ingatlan fedezet?
2017. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az infót! Milyen feltételeknek kell megfelelni, hogy egy ilyen összeget valaki felvehessen?
2017. júl. 27. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!