Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés utáni következő...

Császármetszés utáni következő terhességeteknél fájt a hegetek?

Figyelt kérdés
11 hónapja szültem császárral és most 10 hetes terhes vagyok. Nagyon fáj a hegemnél a hasam. Voltam 2 orvosnál is, mindent rendben találtak. Az első babámmal csak ilyen enyhe görcseim voltak vagy sportolás közben kicsit jobban feszített. De most nagyon fáj. Húzódik, feszül mintha szét akarna nyílni😢
2019. dec. 1. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is írtam ki kérdést. Csak olyan választ kaptam, hogy nem normális nem érezték ilyet irány a doki. A doki meg nem értette a problémám, nem látott semmit. Megvastagodott a heg vörös volt, fájt égett minden bajom volt vele. Most 34 hetes vagyok már rég éreztem nincs vele bajom.
2019. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt panaszom a heggel. 13 hónappal a műtét után lettem terhes ikrekkel. Jóég tudja, mitől függ ez...
2019. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni, de nem vészes.Mondjuk én 3.5 éve szültem, most 25 hetes terhes vagyok.Én is jeleztem többször az orvosnak, azt mondta nincs vele probléma, ilyen előfordul.
2019. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem éreztem ilyet, de nekem is sokkal több idő telt el a 2 szülés között (4 év).
2019. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt a legnagyobb, mikor fogant a második (tervezetten), de sosem fájt a hegem.
2019. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!