Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Uzsoki Kórházban császármet...

Az Uzsoki Kórházban császármetszés után ott maradhatnak az ikrek velem? Melkasomra teszik vagy egyből el viszik?

Figyelt kérdés
Hogy megy ez az uzsokikórhazban foleg ikreknél? Legelső estét mar velem tolthetik? Hány héttől szoktak az ikerterheségnél a programozot császármetszést végezni? Védőnö azt mondta hogy nálam biztos a 36 ik héten fogják végezni. Elöre is köszönöm
2019. aug. 29. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Császár után te az intenzívre kerülsz, ott pedig nem lehetnek veled.
2019. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mikortól lehetnek velem?
2019. aug. 29. 17:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Igy meg sem mutatják a babáimat?
2019. aug. 29. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Off.de gáz ez a buta magyar szokás. Prog. császárom volt külföldön. Azonnal ideadták. 2 óra után zuhanyozni mentem. Csak azért maradtam 3 napot,mert közbejött a hétvége,különben másnap hazajöhettem volna. Az ikreket sem császározzák 36.héten,ami már a koraszülés kategória. Ráadásul az ikrek amúgy is kisebbek.
2019. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Off. De engem is kiborít ez az "elviszik a gyereket, meg se mutatják" protokoll néhány helyen, azt még könyörögni kell a babákért az anyának. Fel nem foghatom, hogy ez a kérdés felmerülhet.
2019. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ez egyáltalán nincs mindenhol így. A honvédban szültem, ott császár után két órát vagy az örzöben, lényegében a császármütö mellett van egy kis szoba, ott volt velem végig a férjem, hozták a lányomat is 10 perccel császár után. Két óra múlva levittek az osztályra egy fokozottabban figyelt szobába, ami csak annyit jelent, hogy szembe volt a növérpulttal. Császár után 6 órával egyedül kell zuhanyoznod. Nekem hozták a lányomat szopizni 3 óránként, de én nagyon rosszul voltam, szerintem normális esetben ott is alhatnak veled.
2019. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát sima programozottat valamikor a 35. héten szokták megbeszélni. A 39 hét végére, ha nem baj, ha kicsit vajúdsz és a 38. hétre, ha semmit nem szabad vajúdnod. Ikreknél nem tudom, hogy van. Egy rokonom egyébként 38. héten szült ikreket, nem simán, szóval csak az ikerterhesség programcsászárra, de dokitól függ biztos.

Bár már pár éves Uzsoki tapasztalatom meg előbb beindult programozottal: ha kivették, megmutatják a fejednek babát (mivel a nyakadnál van egy paraván és kizárólag csak a fejed érzed, nem is lehetne rád rakni), aztán elviszik mosdatni, mérni, utána odaadják apának, közben téged összevarrnak. Aztán betolnak a szobába - nem megőrző - külön vannak a császárosok. Kicsit be leszel szedálva, néha rád néznek, tesznek ezt-azt az infúziódba... apa ott ülhet veled, itathat. Babát akkor hozzák ki, ha letelt a 6 óra, akkor ki a katéter, felállítanak, teszel egy kört a mosdóban és onnantól tiéd a gyerek éjjel-nappal, ár első éjszakára még leadhatod, ha akarod. Néha jönnek még egy kis oxitocinnal, meg jön szoptatási tanácsadó, gyerekorvos, minden este el kell tolni a babát a csecsemősökhöz fürdetésre és reggel orvosi vizsgálatra, aztán érte menni egy óra múlva.

2019. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom
2019. aug. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!