Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most töltöm a 38-dik hetet,...

Most töltöm a 38-dik hetet, és vagy másfél hónapja nem szeretkeztem a párommal mert nem mertem. Viszont már nagyon nem birom, nem árthatok ezzel a babának?

Figyelt kérdés
A múlt héten nem vizsgált meg az orvos igy nem tudom, hogy esetleg a méhszáj nyitva-e van, ezért nem tudom, hogy be merjem-e vállalni vagy nem? Holnap megyek dokihoz..
2008. nov. 18. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:

szia

ne aggódj és szexelj bátran! a babának nem árthatsz!

de ha túlságosan parázol, úgysem tudod elengedni magad, így azt javaslom, várd meg a holnapot, amikor a doki megnyugtat és akkor hajrá, durr bele!

én még a szülésem napján (41. hét) is ágyba bújtam a párommal - szerencsére. ugyanis indították a babót, így hat hétre eltároltam a jó élményeket :)

nyugi, lazíts és élvezd ki az utcsó napokat!

2008. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszod, még annyit szeretnék kérdezni, hogy Neked nyitott volt a méhszáj, vagy ez nem gond a szeretkezésnél?
2008. nov. 18. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 40 hetes kismama vagyok. C2111 a méhszájam, a doki egy szóval sem említette, hogy nem lehet szexelni. Nem fog ártani, szeretkezzetek nyugodtan, sőt, ha szerencséd van, segít a szülés megindulásában is. Végül is már időben vagy:)
2008. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hát én már nem is bánnám ha meginditaná a szülést..:)
2008. nov. 18. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok


sajnos nem volt nyitva a méhszáj - így 13 óra vajúdásba telt, mire eltűnt.

a dokim már a 38. hétnél elkezdte mondani, hogy húzzunk bele és szexeljünk, mert az ondó puhítja a méhszájat (és ez mégiscsak természetes anyag a folyamat segítésére :) )

de nem hatott.

gondolj bele, milyen jó emlék lenne, ha egy jó együttlét után indulna meg a szülés! és hidd el, megkönnyítené az egész folyamatot!

2008. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szexeljetek, nem lesz semmi baja a babának!! Hajrá :)

Üdv, 37 heteske.

2008. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 39. hétben vagyok, a külső méhszáj már nyitva, de ennek ellenére azt mondja a doki és a szülésznő egyaránt, hogy ne hagyjunk ki egy napot sem, sőt! Élvezzük a dolgot, addig, amíg lehet. A babának ezzel nem ártasz, viszont tényleg van a spermában olyan anyag, ami beindíthatja a szülést, az orgazmus pedig olyan méhösszehúzódást okozhat, ami könnyebben nyitja a méhszájat. Úgyhogy én most már receptre szexelek! :-D

Egyébként azt mondták, hogy nem a méhszáj az, ami a babát megvédi a fertőzéstől, hanem a burok. A méhszáj ehhez önmagában kevés lenne. Így ameddig a burok nincs megrepedve, addig nyugodtan szeretkezhetünk, nem kell óvszer, csak természetesen.

2008. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó, már alig várom az estét!!! :)
2008. nov. 18. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!