Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mellszívóznám a mellem...

Ha mellszívóznám a mellem szülésbeindítás céljából, árthatok azzal a mellemnek/tejemnek?

Figyelt kérdés
A védőnöm javasolta ő azt mondta nem árthat.De egyszer valahol olvastam,hogy nem szabad szívni a mellet amíg nem születik meg a baba.Szerintetek?39hetes 2 napos vagyok.
2011. jún. 8. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem csak azért írják, hogy nem szabad, mert hogy beindíthatja a méh tevékenységeket, így a szülést. De neked épp ez a célod. :)


De azért hangsúlyoznám, hogy nem vagyok orvos. :)

2011. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a Te védőnőd nagyon ostoba! Nem szabad piszkálni a mellett! Ami benne van előtej,az nagyon fontos a babának az első napokban! Tele van tápanyaggal,és minden jóval,amire a babának szüksége van!

Ne mell szívózz/ és ne is fejj!!


Ha szülés indítás a cél,akkor igyál bába koktélt,vagy szeretkezz a pároddal,lépcsőzz,hajolgass sokat,meleg vízzel zuhanyozd a derekad... de ne piszkáld a melled!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2011. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azért sem csinálnám,mert értékes előtej-cseppeket pazarolnék el.Jobb,ha nem szívatod a melled még.Ki fog bújni a pici mindenképpen!:-))
2011. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd!

Az előtej kell a babának az első napokban, hogy ne sárguljon be. Másrészt tele van vitaminnal, ásványi anyagokkal, kár lenne kidobni!

Az anyatejnek minden cseppje kincs!!

Sétálj, mozogj, az is beindíthatja a szülést.

2011. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön hangsúlyozzák, hogy nem szabad, mert nagyon hirtelen beinduló fájástevékenységet okozhat, ami ugye otthon nem túl szerencsés.
2011. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

elég gyagyás lehet a védőnénid!

ne bántsd a cicidet, az előtej a babusnak fog kelleni majd!

minden jót! Olyan szép időszak előtt állsz:)

2011. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor jól gondoltam,hogy nem szabad.A védőnénim fiatal tapasztalatlan ezért sem szoktam rá hallgatni.A kisfiammal kapcsolatban sem tud tanácsot adni...sajnos.Semmit sem tud.Nem is bántom magam,kíbújik a cicám anélkül is:)
2011. jún. 8. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:
A babát nem szabad kicsalogatni semmivel...!Idióta a védőnőd hogy ilyet mond majd amikor ő úgy érzi hogy itt az idő kibújni kifog bújni magától.!!!Az előtejet meg pláne ne pazarold el!
2011. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lassan 5hónapja, mikor a lányom született a bábakoktél és a cicibirizga kimaradt, minden más volt, eredménytelenül.

Viszont amikor felhívtam a lánykám figyelmét milyen jóképű a doki, 2óra alatt kibújt a kishölgy, igaz lekéste 30perccel.

A jóparti nálunk bevált, 41.héten:)))


A cicid ne piszkáld ami abban van a picinek kell. Kitartást, bent bébi még nem maradt:D

2011. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez aranyos volt:)Én a tesónak szoktam mondani hogy szóljon a Huginak,hogy mostmár szeretnénk megismerni én is mondogatom neki de nagyon jól érzi még magát odabent:)Tényleg nem is lehet tenni semmit jön ha akar:)
2011. jún. 9. 07:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!