Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aludhatok-e még hason 13...

Aludhatok-e még hason 13 hetes terhesen, vagy árthatok vele a babának?

Figyelt kérdés
Mindig hason aludtam most próbálom megszokni az oldal fekvést de sokszor felriadok éjszaka ,hogy hason fekszek és féltem a kicsikémet.
2011. máj. 19. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jó neki, én úgy tudom valami úton módon jelzi ezt feléd.
2011. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz

én 20 hetesen még hason aludtam

2011. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is addig aludtam hason, amíg bírtam. :) Nem árthatsz vele, mert védi a magzatvíz. A háton alvást nem ajánlják a 16. héttől, mert el lehet nyomni valami főeret.
2011. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugtatóak,eléggé rám ijesztettek és azóta nem tudok nyugodtan aludni pedig nem fáj semmim ha hason fekszem sőt jól érzem magam!
2011. máj. 19. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20-22 hétig aludtam hason, kicsike volt a hasam. Hidd el, érezni fogod, amikor már nem kéne hason feküdnöd, de addig nyugodtan. Ne higyj egy percig sem a "terhesrendőrségnek", ők mindig csak ijesztgetnek! (Azt is érezni fogod, amikor már nem jó hanyatt feküdni).
2011. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd érezni fogod, amikor már nem esik jól, addig meg miért ne. Ha nő majd a baba és nem tetszik neki, majd tudatja veled, hidd el.
2011. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem aludtam hason terhesség előtt, amikor kiderült tudat alatt szoktam rá!


Semmi baj nem volt a 24. hétig amikor is a babám mikor hasra fordultam rúgott egyet hogy nem kényelmes, azóta oldalt alszom!


Jelzi ő hogy neki hogy jó és hogy kényelmes!


27 hetes kismama

2011. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nemrégiben arra keltem fel az egyik éjszaka, hogy a hasamon alszom. Terhesség előtt mindig azon aludtam, de utána megpróbáltam átszokni az oldalt alvásra, most viszont annyit mocoroghattam, hogy a végén így kötöttem ki. A babát védi a magzatvíz, nem kell aggódni miatta, viszont én inkább jobbnak láttam az oldalamra fordulni akkor, hiába nem jelzett a kicsi, hogy kellemetlen lenne neki.


29hkm

2011. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm még egyszer mindenkinek nagyon megnyugtattatok és azóta sokkal jobban alszom,a "terhesrendőrség" meg tényleg szörnyű annyi hülyeséget tudnak egyesek mondani mintha a terhesség betegség lenne és most már nekem semmit nem lenne szabad csak enni meg aludni.Nagyon mozgékony vagyok és már ezért is rám szóltak ,hogy nem vigyázok eléggé magunkra de hiszen én érzem ,hogy mit birok meg mit nem,de azért elítélni mert elvégzem a napi házimunkákat már nevetséges.

Még egyszer köszönöm!

2011. máj. 22. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:

OFF:

Én a mai napig végzek "kemény" fizikai munkát itthon a kertben, és eddig is végeztem, mert alakítgatjuk a kertet itthon (fatuskók, kövek, téglák, földdel és vízzel teli vödrök cipelése...). Plusz nagyon sokáig kondiztam minden nap, pár hete csak heti 3x, igaz nem a baba miatt, hanem azért mert most az elsődleges dolog nálam a tanulás. Szó szerint semmit nem érzek a terhességből, azon kívül, hogy nem jön meg a vérzésem és van egy kis pukli a hasam alján. Sosem volt hányingerem, nem voltam piszkosul fáradt, nem fájt a cicim és hasam.


A hason alvásról annyit, hogy hétvégente szoktunk túrázni menni páran vagy horgászni, és van, hogy sártorban, kemény földön, matrac nélkül olyan kényelmesen alszok hason, hogy csak na. Ugyanígy a puhább ágyon, hason. Semmi bajom tőle se nekem se a babának.


22hkm

2011. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!