Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség tüneteként kétnapont...

Terhesség tüneteként kétnaponta hasmenês?

Figyelt kérdés

5. hétben vagyok, ês ahelyett hogy a legtöbb esetben fennàlló székrekedês kìnozna, kétnaponta egyszer ràmjön a szapora. Mellette egêsz nap émelygek

Volt mâssal is ilyen?



#hasmenés #hasgörcs #Babavàràs
2019. dec. 2. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szintén 5 hetes vagyok. Hasmenés, de nem az olyan jellegű, hogy 6 órán át fel se tudok kelni a wcről, csak sűrűbben kell mennem, és vizes. Hányingerem van, de hányás nélkül. Ez elmúlik, ha eszem, majd ha 2-3 órán át nem eszek, megint előjön.
2019. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Terhesseg elott gondjaim voltak az anyagcserevel (szorulasom volt gyakran), a terhesseg viszont megoldotta :)

Szerintem nem torveny, hogy szekrekedest okoz a terhesseg

2019. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg elkezdtel magnéziumot szedni, vagy új fajta vitamint, amit eddig nem szedtél, simán lehet attól is, nem magától a terhességtől.
2019. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Székrekedést általában a vas okoz, hasmenéstmeg a magnézium vagy a terhesvitamin (Trimeszterről pl sokan írják)
2019. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan velem nem, de babás csoportban mesélte egy kismama, hogy az elejétől ment a hasa. Biztosan ritkább, mint a székrekedés (nálam az volt) de van ilyen is.
2019. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Kb fél éve szedem a DM-es babavàró vitamint. :)
2019. dec. 2. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező? Én is pont ebben a cipőben járok nekem is hasmenésem van bár nem az a dùrva, csak híg a székletem, meg hányingerm van néha és én is 5 hetes vagyok. Még alhasi fájdalmaim is vannak.

Egy kicsit félek, hogy valami baj lehet.

Neked enyhűltek a tünetek?

2019. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem felvàltotta a 7. hét körül a székrekedés. Kitartás! :)
2020. jan. 6. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostmár én is ebben a cipőben vagyok😅
2020. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!