Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 pozitiv tesztet csinaltam,...

2 pozitiv tesztet csinaltam, az UH viszont -. Elvileg 5 hetes vagyok es 4 het mulva kell mennem kontrollra. Mas is jart igy?

Figyelt kérdés
Hogy birtatok ki ezt az idot? Probalok nem stresszelni rajta de 4 het nagyon sok ido meg.. eleg hatarozott pozitiv tesztjeim vannak.

2019. dec. 3. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nekem sem látszódott semmi. Egy aprócska pötty, amire azt mondta az orvos, hogy vagy petezsák lesz, vagy egy ér van megduzzadva. Én sem bírtam ki, egy hét után újra mentem. Akkor már látszódott a petezsák :) Menj el egy másik rendelésre pár nap múlva. Nekem már az a kis petezsák is akkora hitet adott, hogy utána teljesen megnyugodtam.
2019. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso kommentelo! Pont ebben a cipoben jarok en is...nekem is ilyen megnyugtatas hianyzik :D
2019. dec. 3. 22:18
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesztem is erős pozitív volt egy reggel, aztán rá kb 3-4 órára mire megnyugodtam mentem is az orvoshoz. Több mint 3 éve vártuk már a picit. 5 hetes voltam akkor, petezsákot látott csak, aztán következő héten megint mentem akkor már szívhang is volt. Amíg nem éreztem a mozgást addig minden uh-t remegve vártam, mindig megnyugtatott minden orvosi látogatás, aztán a 18. hetes uh után már éreztem a mozgását, és minden nap megerősítést kaptam hogy itt van és jól van. 35 hetes vagyok most és nemsokára a karomban tarthatom a kisfiam.💕💙
2019. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Gratulalok Betti! 😍 en is varom a megerositest! Remelem minden rendben lesz..
2019. dec. 9. 08:02
 15/17 A kérdező kommentje:
Azota mar a 12.hetben vagyok😍
2020. jan. 17. 22:23
 16/17 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta? 😊

Az én kisfiam már 6 hetes, igazi kis szeretetcsomag💕

2020. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Gratulalok 🥰

Megvagyok koszonom :) a rosszulleteknek vege... holnap utan remelhetoleg kiderul hogy kisfiu vagy kislany ❤

2020. febr. 18. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!