Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja késik a menstruációm,...

3 napja késik a menstruációm, csináltam 3 db tesztet mind pozitív. Ma voltam dokinál aki uh. -n nem látott semmit csak hogy 10mm re megvan vastagodva a nyálkahártya, mert még korai a terhesség.2 hét múlva kell mennem kontrollra. Volt még valaki így?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ja, sokan.

Előre is kérdezhettél volna, túl korán mentél.

2018. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért mentem ilyen korán mert a munkahelyemen vegyszerekkel dolgozunk,és terhessen nem dolgozhatok. Kellett egy igazolás a háziorvosnak.
2018. szept. 17. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Hogy láthatott volna bármit is??


Ha nem akarsz dolgozni akkor kiíratod magad egy hasmenéssel míg 6-7 hetesen meg nem találják az élő terhességet.

2018. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk én úgy mentem, hogy anno 10-én kellett volna megjönni, 13-án voltam dokinál és 3mm petezsák már látszott. Azért mentem hamar, mert egy betegség miatt össze sem jöhetett volna, tudni szerettem volna jó helyen van-e. Ezzel nem azt mondom, hogy a tieddel bármi baj van, de arra is van példa, hogy ilyenkor látszik valami. Bár nekem azóta is nagyobb 1-2 héttel mindig a baba a papír szerinti korához képest, ami viszont 1000%, hogy mikor fogant.
2018. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Valamelyik nap írtuk,hogy nem fog látni semmit. Akkor is tettél fel kérdést...
2018. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszt, persze hogy terhes vagy, ez általában így szokott lenni, igen. A megvastagodott méh, is terhesség re utal, de ne várd el azt, hogy ott egyből magzat lesz.
2018. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Volt még valaki így?"

Igen,volt..Ugyanis senkinél sem lát semmit sem UHn a doki ennyi idős terhesen.

2018. szept. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 1,5 hét késéssel mentem ultrahangra és akkor is csak petezsákot láttak! 2 hétre hívott vissza, akkor már volt szívhang!

Felesleges ilyen kránnorvoshoz menni! Amúgy a munkám miatt muszàj szöveg is tök felesleges, amíg a lepény nem alakul ki a téged érő külső hatások nincsenek hatással a babára!!!! Kivétel ez alól persze a radioaktiv sugárzás ilyenek. De az hogy te vegyszerekkel dolgozol.... ha csak nem azt eszed, iszod és szó szerint abban fürdesz ilyen korai szakaszban nem árt!

Amúgy meg ha majd a másodikat várod mi lesz a kufogás hogy megúszd a házimunkát és a család ellátását?!?!

2018. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!