Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-23év közötti szülők,...

20-23év közötti szülők, titeket ért bármilyen negatív megkülönböztetés a korotok miatt?

Figyelt kérdés
Éreztetek bármikor hogy a korotok miatt neznek máshogy/viselkedtek máshogy veletek? Ha igen elmeselitek a sztorit?

2019. dec. 3. 10:50
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Akár a terhessegetek alatt vagy már azután hogy megszületett
2019. dec. 3. 10:54
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Miért ért volna? Férjnél voltam, tervezett, nagyon várt gyermekeink születtek.
2019. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Elég furcsán reagálnak amikor kiderül hogy 20 évesen szültem. Mindenkinek először az jut eszébe hogy jajj szegény gyerek, adjunk ruhákat? (???) De már betanultam hogy elég annyi válasz, hogy nem kell köszi, eljutunk az üzletig :)
2019. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Persze,23 évesen szültem az elsőt, 25 évesen fogom a másodikat. :) Mindketten tervezett gyerekek, férjemmel mindketten mérnökök vagyunk. Ami a legrosszabbul esik hogy édesanyámnak a kolleganői megjegyzéseket tesznek hogy biztos azért vállaltuk a lányokat, mert van a CSOK, meg a sok támogatás.

Egyébként az a legjellemzőbb hogy ha nem látják mellettem a kislányomat(és nem tudják hogy ő van) akkor azt mondják hogy de jó, hogy 25 évesen szülöm az elsőt, milyen ideális kor. És akkor elmondom hogy van otthon egy 2 éves is, akkor nagyon csodálkoznak. Előfordul hogy érzem, látom a lenézést, főleg idősebb anyukáktól(fiatalabbnak isnézek ki a koromnál) de nem foglalkozom vele.

2019. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

26 voltam mikor terheslettem a lányunkkal.

(20nak se néztem ki) Előtte 1 évvel volt az esküvőnk, és én csak a férjem vezetéknevét vettem fel (-né nélkül)

Akkor köktöztünk, orvost váltottunk stb.


A lényeg h mentünk a háziorvoshoz, hátha van jó nőgyógyász ismerőse stb.

Az első reakciója az volt, hogy "van egy, de abortuszt nem vállal!"

Mi akkor már 1 éve próbáltuk összehozni a babát.

Ezt el is mondtuk neki.

Nem győzött elnézést kérni 😂 de azt mondta h hát a sima vezetéknévből és a koromból gondolta hogy.....

2019. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Volt. Kb. 16-nak nézek ki. Férjnél vagyok,de még így is kaptam gonosz megjegyzéseket. 23 évesen szültem az elsőt,abban a hónapban töltöttem, amikor a kislányunk megérkezett. 24 leszek a másodiknál. Többet nem tervezünk. Olyanokat kaptam:hogy miért kötöd le magad ilyen hamar? Miért nem élsz? Miért kell ilyen fiatalon szülni? Én örülök neki, hogy fiatal anyuka vagyok és, hogy minden adott volt, ahhoz, hogy babát vállaljuk. Sosem vonzott a féktelen bulizás,stb. Olyan 16 éves korom óta vágytam egy saját családra. Barátnőm 21 évesen szült. 1 év van a gyerekek között és együtt szoktunk menni gyerekes programokra,ha az apukák dolgoznak.
2019. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Annyira durva, hogy más kategóriában a 23 évest még megverik a szülei, ha később megy haza, vagy egyáltalán el akar menni valahová, itt pedig már szülőknek nevezik magukat a 20-23 évesek.
2019. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Aki gyereket vállal és nevel az mégis minek nevezze magát?
2019. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 7-es.

Nem mindenki él 30 évesen is a szüleivel (ha van oka az más) hogy megmondják neki, hogy mit csináljon. Ha már elköltözött otthonról nem szólhatnak bele, ha nem nekik kell eltartani.

2019. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%

20 évesen szinte gyerek még az ember. 0 tapasztalattal.

Kb gyerekként vállalsz gyereket.

Gáz

2019. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!