Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első babával terhességi...

Ha az első babával terhességi cukrotok volt és előjött a 2. Terhességnél is, mekkora volt a két érték közötti különbség?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem az elsőnél elég magas lett. Most csak remélem, hogy legalább határértéknél lesz. Mert nagyon szenvedtem, hogy néha néha félként meg a diétás ételektől is. Nektek hogy volt?
2019. dec. 2. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

1. 7.6

2. 10.6

3. 10.02

2019. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel határon volt, de 180ch diétára fogtak, a másodikkal az eredeti cukorterhelés jó volt, a terhesség végén elküldött az orvos cukorprofilra, ott az egyik érték 8.2 lett, ez miatt az utolsó 4 hétben diéta mellé inzulin kellett
2019. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. 9,2

2. 9,3


Második terhességnél elejétől diétáztam már.

2019. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel a határon volt, a másodiknál 2 terhelést csináltak, mindkettő bőven határérték alatt volt.
2019. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az értékekre már nem emlékszem, de az elsőnél terhességi cukorbeteg voltam, 160 grammos szénhidrátdiétát kellett tartanom. A második terhességnél semmi ilyen nem volt, minden értékem tökéletes volt.
2019. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú, akkor van remény nekem is, de lehet megint lesz, nagyon magas volt az 1 babával :(
2019. dec. 3. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
elsővel az voltál, nem biztos hogy am ásodikal is terhes cukros gdm-es leszel
2021. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!