Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt szerintetek pozitív...

Ez a teszt szerintetek pozitív, vagy csak szellemcsik? 9. dpo

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 3. 11:28
1 2 3 4
 1/33 krisztina24 ***** válasza:
12%
Negatív. szellemcsík, egyenlőre nem színes a csík.
2019. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%

Negatív. Látok rsjta egy SZÜRKE csíkot.

Az csak a reagens helye!

Korai még tesztelni

2019. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
20%
Ez még negatív.
2019. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azért bíztam mert élőben kicsit rózsaszínesebb, és időn belül lett ilyen, és elég korai is volt a teszt. 2nap múlva csinálok egy újat, hátha erősödik, de nem élem bele magam.
2019. dec. 3. 12:01
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan le leszek pontozva, de ez a teszt nekem is kimutatta gyorsan, pont így nézett ki.
2019. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Mármint a terhességedet mutatta ki így? Hogy ennyire halvány?

Nekem még sosem hazudott ez a teszt, ha volt csík, volt baba, ha nem volt semmi Akkor tényleg semmi. Bár ott a kis ördög hogy nagyon korán teszteltem.

2019. dec. 3. 12:21
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen a terhességet mutatta ki. Pont így néztem, hogy az mi, de "ott van valami" és volt is valami. Amikor meg nem volt semmi, ennyi sem volt rajta.
2019. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
+
2019. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Kijelzo es kijelzo kozott nagy kulonbsegek vannak, de nekem pl ez a halvany csik rozsaszinesnek tunik, nem szurkenek.

Szoval valami latszik. Azert nem irom, hogy tuti terhesseg lesz, mert nagyon halvanyka es nagyon korai, ilyen esetben egy teszt nem teszt (ezert nem is teszteltem en soha hamar, de ugye nem vagyunk egyformak).

Varj par napot es csinalj egy masikat, ha ez halvany pozitiv es halad is a terhesseg, akkor annak mar egyertelmunek kell lennie.

2019. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pár nap múlva tesztelek újat, én is ebben a tesztben bízom a legjobban, es remélem csak azért ennyire halvány, mert 9.dpo vagyok.
2019. dec. 3. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!