Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most negatív vagy nem?

Most negatív vagy nem?

Figyelt kérdés
Már rengeteg terhességi tesztet csináltam,de még így sosem jártam. Júniusba szültem,rá kèt hónapra jött egy 5 napig tartó vèrzès,majd rá kèt hètre ismét és erre rá kèt hètre megint. Azóta semmi vérzés. 5 hónapig szoptattam utána át tértem tejporra mert nem volt tejem. Férjemmel 15 én voltunk együtt utoljára és amiért nem éreztem a legjobban magam(szédülök és menstruációs görcseim vannak),csináltam vagy nègy tesztet, amiből egy volt egyértelműen negativ,a tobbin pedig mind megjelentcs egy alig észrevehető csík,ami 5 perc alatt már egyáltalán nem volt látható. Sosem jártam még igy. Mikor negatív volt,sosem jelent meg semmilyen halványan a csík. Mi lehet ez? Vagy mi miatt jelenik meg alig észrevehetően és aztán tűnik el?

#terhességi teszt #negativ vagy pozitiv
2019. dec. 3. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyen becsapó tesztek, próbálj majd pár nap múlva egy másikat. Nekem olyan volt, hogy elsőre negatív majd egy óra múlva szemmel jól látható csík, majd még is megjött,másik teszt is 100% negatív volt.
2019. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak tesztek, amelyek - amíg nem száradt meg - nagyon halványan kirajzolják a csíkot. Ha eltűnt utána, ráadásul mindegyiken, nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy. A mensiddel meg a hormonjaid játszanak. Nekem 14 hónappal a szülés után jött meg először, egy darabig úgy nézett ki, hogy kb. pontosra beállt, aztán kimaradgatott 1-2 hónap, aztán megint egy darabig rendesen ment, aztán megint kimaradt, majdnem egy év volt, mire rendeseb beállt utána. De szurkolok, hogy az legyen az eredmény, amire számítasz/számítotok! :) Majd azért tesztelj újra pár nap múlva, és írd meg, mi volt!
2019. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!