Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kellene éreznem? Szombaton...

Mit kellene éreznem? Szombaton voltam dokinál, aki bevérzést talált a petezsák mögött. Szívhangot nem látott.

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy valószínűleg elveszítjük. Ha szombatig nem történik semmi, akkor ismét megyek hozzá, és ha nem javul a helyzet, akkor befejezi a terhességet:( Nem tudom, hogy mi lesz a tünete, ha elkezdődik... A hasam nem más, mint amikor "normális" volt a terhességem. Ugyanúgy néha hasszurka, néha mensi szerű érzés... semmi más. Amúgy 6,5 hetes vagyok. És az 5 hetes vizsgálaton még minden rendben volt, már csak a szívhangot vártuk...
2008. nov. 18. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem fejlödik tovább,és szerencséd van akkor leválik egy kicsit erösebb vérzéssel mint a mensi. ez jobb lenne, mint egy mütét esetleg.
2008. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bevérzés nekem is volt. Szintén 6 hetesen nem láttak szívhangot, aztán mivel én elkezdtem vérezni is 3 nap múlva, irány az ügyelet és lám akkor meg már volt szívhang. A vérzésre kaptam gyógyszert és most 35 hetesek vagyunk. Bízz a babádban, még nincs veszve a dolog!
2008. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én pontosan úgy jártam, mint te. 5 hetesen minden rendben volt. 7 hetesen még nem volt szívhang, ekkor azt mondták, menjek vissza 2 hét múlva, addigra minden eldől. 9 hetesen sem volt szívhang, még mindig üres volt a petezsák, sajnos. Mellette nekem is volt bevérzés. Nekem is megvolt minden tünetem ugyanúgy. Spontán nem indult be a vetélés, így nekem missed ab. műtétet csináltak. Nagyon rossz volt, főleg lelkileg, de mostanra jól vagyok. Ez a szomorúság szept.-ben volt, jövő hónapban újra próbálkozunk! Remélem te úgy jársz, mint az előző válaszoló és minden rendben lesz!
2008. nov. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!