Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 52 kgról 65 kgra híztam a 34....

52 kgról 65 kgra híztam a 34. héten. Ez mennyire tekinthető normálisnak?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok. Mennyire reális, hogy már csak 2 kg jöjjön fel szülésig? Odafigyelek arra, hogy mit eszek, annyi, hogy napi 2-3 szaloncukrot megengedek magamnak.

2019. dec. 4. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Én ugyanilyen magassághoz 61-el kezdtem és 72-el mentem szülni szóval ehhez képest szuper vagy, 72 kiló nem hiszem, hogy leszel.

Egyébként az utolsó hónapban nem feltétlen hízol, ha a méhed nyomja a gyomrot és nem tudsz enni. Viszont ha eddig nem vizesedtél is megjelenhet, ez nem hízás, de a mérlegen ez is látszik. De hízhatsz is még, ennek az üteme teljesen egyéni és nem lehet előre tippelni. De ebben a karácsonyi időszakban azért csak van rá esély, nehezebb megállni az evést, legalábbis nekem.

2019. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
*egyébként vékony lehettél szóval teljesen rendben van
2019. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is ennyit híztam, 62kilóval szültem(47ről indultam, 3. hónapban 43 voltam) szülés utáni 4. nap csak 54 voltam, 2 hétre rá 50 alá mentem.


Na aggódj, 3 kiló a baba, 2 kiló méhlepény meg magzatvíz, 1-2 kiló a víz, amit megköt a tested, vajúdás alatt meg aztán rengeteg kcalt égetsz el, majd a nem alvással, alig evéssel, szoptatással, gyerek cipeléssel is!

2019. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Hat hallod... en 171 cm vagyok es 61 kilosan estem teherbe. Kozolte a vedono hogy mivel nagyon vekony vagyok nekem belefer a 15 kilo is siman, ne lepodjek meg ha esetleg... hat akkor neked is belefer szerintem akar picivel tobb is, mint 15 kilo. 😊
2019. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 khniki ***** válasza:
100%
20 kg plusszal mentem szülni. 10 eltűnt egy hét alatt, a többi lassabban. Már csak 4 kg maradt, 3 hónapja szültem. :)
2019. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Odafigyelek arra, hogy mit eszek, annyi, hogy napi 2-3 szaloncukrot megengedek magamnak." Haha, mondjuk így ne csodálkozz ha hízol. :D

Ettől még persze nem tragikus ez a súly, de a helyedben én biztos elhagynám a napi szaloncukor evést, pláne ha már csak 2 kilót akarsz hízni.

2019. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Normális. Most 34 hetesen annyi vagy mint más nem terhesen.Biztos nagyon vékony vagy.
2019. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is 52kg és 170cm voltam mikor teherbe estem 70kilo voltam szülés előtt. Most 60kg vagyok,fêl éves anyatejes kisfiú anyukájakênt.Szerintem nekünk ez teljesen normális hízás,mivel vékonyak voltunk.
2019. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!