Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudja vki hogy ez mit jelent?...

Tudja vki hogy ez mit jelent? "Lepény hátsó falon mélyen tapad, belső méhszájat eléri ".15 hkm

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hogy a méhszájat érinti a méhlepény de 15 hetesen még simán fejjebb húzódhat! Ha ez mégsem lenne így, csak császárral szülhetsz de ahogy nő a baba ezáltal a méhed, simán fejjebb kerülhet még.
2019. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezzel amúgy kell pihenni?
2019. dec. 4. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell pihenni vele. Attól nem változik meg a helyzete csak ha nől a baba.
2019. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kellett vele pihennem, orvosi utasításra. Azzal nem ártasz.
2019. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd a doki megmondja, hogy kell-e pihenned.
2019. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajta van a lepény a méhszájon.Nekem 16 hetesen volt rajta és a 18.hétre már eltolta a baba,ahogy nőtt.Ha netán nem megy el a méhszájrol,akkor császár lesz a vége.Viszont az esetek 90%-ban "eltolja"a baba.Egyébként nekem a dokim nem mondta,de sokaknak mondja a doki,hogy ilyenkor pihenni kell,meg nem szabad emelni,szexelni,mert leválhat a méhlepény és az koraszüléshez vezethet.15 hetesen meg még nem kéne megszületnie.

33hkm.

2019. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 33. hét körül húzódott feljebb, már a császárt emlegette az orvos, de mondtam, hogy nem. Majd ha a szülés beindul, és még ott lesz a méhlepény, akkor persze császár, de nekem ne fesse az ördögöt a falra.. Aztán hüvelyi úton szültem a 40. héten, a doki meg a 38.hétre akart "időpontot adni" mintha a vágóhídra készült volna...
2019. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak éri, nem fedi és nincs vérzés, nem kell kifejezetten pihenni. Én 5-6 km-eket nordic walkingolok, meg kismama jógázok. Ugyanez volt. Most 27 hetesen még várjuk, hogy jobban feljebb menjen... Most fél centire van már a méhszájtól, de ez nem elég még. Ha így marad, császár 😔
2019. dec. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, nyugi, feljebb megy az, én írtam, hogy a 33. Héten ment feljebb, sőt, utána is feljebb húzodhat, szerintem ne hagyd magad belehajszolni a császárba. Adj időt magadnak, és a szülés pillanata döntsön, ne az orvos kényelme, mert ő csak a tervezhetőség miatt írna ki császárra, neki így kényelmesebbz, kiszámíthatóbb.
2019. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!