Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogom érezni, hogy...

Mikor fogom érezni, hogy mocorog a babám?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok. Annyit bújtam már a netet, rengeteget olvastam róla, mindenhol azt írják, hogy 20 hetesen már nagy valószínűséggel érezheti a kismama a magzat mozgását. Van aki már előbb (főleg többedik gyereknél) érzi, 16. hét körül. Annyit figyeltem, de sajnos eddig nem éreztem őt. Nem vagyok kövér, nincs vastag zsírréteg a hasamon, sok helyen olvastam, hogy ez is befolyásolja. 165 cm vagyok, 58 kg-ról kezdtem a terhességet, most vagyok 63 kg. Nem híztam sehova, csak a pocakom növöget. Ha hanyatt fekszem, ki tudom tapogatni hol van a babó. Általában mindig jobb oldalon érzem. Nagyon érdekes. Úgy szeretném már érezni a kis manó mozgolódását.😍
2019. dec. 6. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepény hol tapadt? Az késleltetheti kicsit, ha elől van, de ettől függetlenül is előfordul, hogy 20. hét után kezdi el érezni vki. Már biztos nincs sok hátra.
2019. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mellső fali lepény, magzat medencevégű.
2019. dec. 6. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét


Nekem a dokim mellsőfallal első babát 21. Hétre jósolta (19-en éreztem)


2. Babát 12. Héten ugyancsak mellső fallal...

2019. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
22.héten éreztem először. Magas, vékony vagyok és mellső falon tapadt a lepény.
2019. dec. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellső fali lepényem volt az első terhességemnél és kb 21-22.héttől kezdtem érezni apró mozgásokat.
2019. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Baba és 16 hetesen éreztem előszőr,most vagyok 18 hetes és már a párom is érzi egy hete a kezével. 😊 Kérdeztem szerdán az orvost,hogy normális e ilyenkor ennyire sokszor érezni meg hogy ilyen erősen és azt mondta,hogy ez jó jel,azt jelenti,hogy ki van fejlődve az idegrendszere. De az is normális lenne ha csak később kezdtem volna érezni.
2019. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor türelemmel várakozok tovább.😊 Remélhetőleg 1-2 héten belül én is megérzem. Már nagyon kíváncsi vagyok.
2019. dec. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!