Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miútán elkezdtétek érezni,...

Miútán elkezdtétek érezni, hogy mocorog milyen sűrűn éreztétek és milyen pozicióban voltatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor először éreztem, akkor még nem voltam biztos benne, hogy a baba mocorog. 16. héten voltam védőnőnél őt kérdeztem, hogy ez már a baba lenne? Utána egy-két napig semmit. Aztán megint éreztem és majdnem minden nap, néha nem. Most 20 hetes, 1-2 óránként érzem, de 2 napja nagyon lusta volt, sokat voltam talpon is és egész délután alig mozgott. Sütit ettem, meg kólát ittam és így éreztem, hogy mocorog, csak gyengébben. Leginkább háton fekve, evés után érzem. Ha összegörnyedek, vagy hason fekszem, addig mozog, rugdos, amíg nem húzom ki magam, vagy fordulok át.

Ma nagyon aktív napja van. :)

2014. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én azt hiszem már a 15. héten éreztem, ilyen kis kapirgálós érzés volt. azt utána ritkán pár naponta...volt egy feszültebb 2napom amikor annyira beindult hogy görnyedten ültem és már úgy éreztem, lehet ő is kicsit nyugtalan volt :) ez olyan 16. héten volt. azt azóta is naponta többször, ahogy az első is írta leginkább hanyatt fekve, olyankor a megfogom a hasam és kicsit érzem a kezemmel is, bár olyankor általában abbahagyja :) de még csak 19hetes vagyok, tehát a védőnőnek is azt mondtam hogy hát azt hiszem a babát érzem...a következő vizsgálatra csak határozottabb lesz a baba is :)
2014. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó másoknak is az élményeit olvasni. Én 17 hetes vagyok. 1 hete éreztem mintha simogatnának, csikiznének belül, pár napig nem éreztem, de most már picit érősebben érzem, de csak ha nyugodtam fekszem és figyelek rá.
2014. márc. 24. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, nagyon jó érzés :) én már várom hogy határozottabbak legyenek a mozgások és a páromnak is megmutathatom :)
2014. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont 19 hetesen éreztem legelőször, egy héttel ezelőtt. Azóta mindennap érzem, nagyon sokszor és előfordul, hogy sokáig :) Amikor először éreztem, épp egy családi összejövetelen voltunk, én pedig egy heverőn ültem. Rögtön tudtam, hogy ez a babám, mert már nagyon vártam, hogy érezni kezdjem :) Azóta leginkább hason fekve (mint pl. most is) vagy háton fekve érzem. Egyik éjjel úgy 2 óra hosszat fent voltam, a hátamon feküdtem, a picur a hasamban pedig egyfolytában ficánkolt. Nagyon csikizett, úgyhogy kuncogtam is közben egy sort :))
2014. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!