Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hugyuti fertozestol lesz baja...

Hugyuti fertozestol lesz baja a babanak?

Figyelt kérdés
Most szedtem be egy rakat antibiotikumkot,de harom nap utan ujra opalos szinu a pisim es enyhen elszinezodott a vizelet gyorsteszt... Most tenyesztest kerek..es szedjek be egy 3.kör antibiotikumot is? Elegem van. Nitrit ill a feherversejt mitol lesz poz.? Tunetem nincs,csak latom,hogy nem atlatszo a pisim. 9.honapban vagyok.
2019. dec. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
35 hetes vagyok, ugyan ez. Az én dokim szerint most már ne foglalkozzunk a rossz eredménnyel, lehet, hogy huvelyvaladek keveredik a vizelethez ami okozhat ilyen eredményt. Ami számomra azért érdekes, mert amikor beszedtem az antibiotikumot pár napig jó volt az eredmény, akkor nem volt hüvelyváladék?
2019. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerult,hogy nem steril a mintam. Hetfon megint adok le. Kerek tenyesztest.
2019. dec. 6. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy a védőnő szerint ilyenkor már mindene ki van fejlődve "csak" híznak, nem okoz problémát a fejlődésben, viszont a folyamatos gyulladás koraszülést okozhat.
2019. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
38 hetesen mar johet,csak feltem a babat.
2019. dec. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!