Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pajzsmirigy alulműködés 10...

Pajzsmirigy alulműködés 10 hetesen, rettegek hogy baja lehet a babának?!

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, soha nem volt pajzsmirigy problémám, évente nézettem mert a családban elófordult. Voltam laborba és a tsh 6,8 az ft4 meg 13 lett, jövőhét hétfőre kaptam időpontot endokrinológushoz. Nagyon félek hogy maradandó gondja lesz a babának, vannak tapasztalataitok?
2019. dec. 2. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Én 4 körüli tsh-val estem teherbe, azt mondta az endokrinológus, hogy nehezíti a teherbeesést, de az már sikerült, a babának nem lesz tőle baja. Gyógyszert nem kaptam.
2019. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Hat bakker nekem egyszer se neztek terhesen. Nem tudom mennyi, nincs benne a terhes vervetel panelben alapbol. 12,18,36hetesen vettek vert,de csak vas,fvs,sullyedes ilyesmi. Neked miert neztek egyaltalan?
2019. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes korától már úgyis a sajátja dolgozik, szóval ne aggódj ezen.
2019. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azért nézték mert a családban vannak pajzsmirigyesek, és évente nézetem magam én is, alapból nekem sem nézték volna.
2019. dec. 2. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább menj el genetikai tanácsadásra. Ott elmondanak mindent amit tudnod kell. Szakemberek nem pedig a gyakori népe.
2019. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó hormonellátottság hiányában a magzat idegrendszeri fejlődése károsodás, alacsony születési súly, spontán vetélés, lepényleválás következhet be. Nyilván ezek szélsőséges esetek. Be fognak állítani majd gyógyszert. Nekem túlmüködés derült ki a 10.héte és egészséges kisfiam született:).
2019. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!