Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyelőre csak fogytam a...

Egyelőre csak fogytam a terhességem alatt, ezzel árthatok a babának?

Figyelt kérdés

Nincs étvágyam, nem érzek éhséget se, de igyekszem ennek ellenére is enni, még ha nem is esik jól, de az esetek nagy részében visszaköszön. Most vagyok a hatodik héten, és a két héttel ezelőtti állapotokhoz képest egyelőre másfél kilót fogytam, és nem tűnik úgy, hogy ez a trend nagyon változna a közeljövőben.

Kérdem én, ezzel árthatok a babának? Vagy ez még mondhatni "belefér"? Most vagyok 62 kg 163 centihez, szóval nem az van, hogy nincs miből fogyni egyáltalán, csak a terhességem alatt nem igazán akartam volna diétázni és ilyen rohamos tempóban fogyni.


Orvosnál egyébként még nem jártam, a 8. hétre időzítettem a látogatást, természetesen majd tőle is meg fogom kérdezni, ha addig nem változik a helyzet, de egyelőre marad ez a fórum.


Köszönet előre is.


2019. nov. 28. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Nem, dehogy, ne izgulj, semmi gond :)

2019. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben sokan fogynak, teljesen normális.
2019. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12. Hétig fogytam


28. Héten pedig 10 kg van rajtam

2019. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami kell a babának azt elveszi. Nyugi. Én az egész terhességem alatt összesen 6 kilót híztam. Azt is a 2. trimeszter második felétől. Semmi baja a babámnak.
2019. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit se híztam, vészes terhességi hányás miatt, 58 kg-rol indultam és 58 kg-val mentem szülni, a lányom teljesen jól van, elszedi a magzat, ami kell neki.
2019. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hánytam 1x sem, mégis fogytam a 20. hétig. Össz 8kg plusz volt rajtam szüléskor gyermekkel placentával együtt. Nem híztam, nem vizesedtem, semmi. Normál, hagyományos étkezésű vagyok. Kislányom lett.
2019. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy már az előttem lévők is írták "ami kell a babának azt elveszi". Én is fogytam a kb a 20.hétig, majd a 26.hétig stagnált a súlyom és csak utána kezdtem el hízni. Az eredeti súlyomhoz képest csak 3kg híztam terhesség végéig. A babám rendben van átlagos súllyal született. Én pedig szülés után 3 héttel 10kg vagyok kevesebb mint amennyivel indítottam a terhességet. Megjegyzem ez az én esetemben nem is probléma. Túlsúlyosan kezdtem a terhességet.
2019. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!