Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik rosszul voltatok a...

Akik rosszul voltatok a terhesség alatt, mikor kezdődött?

Figyelt kérdés

Nekem a 6. héten felkapcsolták a "rosszullét" funkciót, és bár előtte is émelyegtem, azóta reggelente mindig, esténként meg néha már kénytelen vagyok a mosdóba rohanni. A háziorvosom viszont ezen meglepődött, ezek szerint ez szokatlan? Azt olvastam, hogy kisebb esélyem van vetélésre, ha hányós vagyok (mert magas a progeszteron, és ez jó a babának), ezért eddig ezzel vigasztaltam magam, de most megijedtem. Nálatok hogy volt? Tényleg nem ez az általános hányós kismamák körében?


És a bónusz kérdés: akinek esetleg szintén ilyen korán kezdődött, nekik meddig tartottak a rosszullétek? Így nem nagyon tudok emberként funkcionálni, vagy akár "titkolni" (első trimeszterben a munkahelyemen azért még nem nagyon híresztelném a dolgot, de páraknak már kezd gyanús lenni), van remény, hogy elmúlik a 12.-13. héttől?


Köszönöm előre is!


2019. dec. 7. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6.héten még csak szédültem, 7.héttől egész nap hánytam mindentől, elájultam párszor, kb az 5.hónapig. Utána más bajom lett, de tipikus terhes tüneteim voltak. Emlékszem mindenki azzal piszkált, hogy nem lehetek még mindig rosszul, már elmúltam 12 hetes...
2019. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pff, de kedvesek. Én ismerek egy-két kismamát, aki végig hányt és rosszul volt, ezért nem merem annyira készpénznek venni azt a mágikus 12. hetet.
2019. dec. 7. 08:23
 3/12 anonim ***** válasza:
6.héttől!
2019. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És neked meddig tartott?
2019. dec. 7. 08:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig!😰18.hétig,de a 16.héten kezdett enyhülni.Most vagyok 33 hetes.😊
2019. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a 10.hétig húztam a melóhelyen.Addig bírtam.Egyébként jó esély van rá hogy elmulik a 12.héten,de pl.nővéremnek is a 16.hétig tartott.
2019. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem kiszámítható. Ismerek olyat aki az egész terhessége alatt szarul volt, de tényleg, ritkán akadt 1-2 nap amikor jobban volt. Ráadásul még a rosszabb fajta mert ököködött, hányingere volt de hányni nem tudott. Azt mondta, hogy ő többet biztos nem fog szülni.
2019. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6. héttől émelygés, 7. héttől hányinger, 8-10. héten hányás. most vagyok a 11. hét végén és egy hete nem hánytam / nem volt hányingerem. ha ennyivel megúsztam, mázlista vagyok :D

(ja és a 4.-től a 8. hétig kaptam progeszteronpótlást)

2019. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenkor kezdtem rosszul lenni. A 10 hétig tartott csak. Én reggel szinte soha nem hánytam, émelyegtem csak este! Munka után otthon. Hagyott dolgozni:)
2019. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 6. Heten kezdődött es a 17. Hetig tartott, nem volt kellemes 😄
2019. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!