Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogy folyamatos...

Létezik olyan hogy folyamatos joslófájásom van? Indult így a szülés másnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap hajnalban arra ébredtem hogy erősebb joslóim vannak, nem volt benne rendszer de meleg zuhanyra se múltak el. Vissza is tudtam aludni. Azóta folyamatos alhasi tompa fájdalmam van ami inkább állás, sétálás során van de nem fáj inkább kellemetlen. A baba sokat mocorog, nincs semmi baja a ctg szerint :-). Keményedik is a hasam de az se fáj és abban sincs rendszer.


Tudom mindjárt itt a szülés de érdekelne volt olyan akinek így indult be a szülés, hogy kb egy napja folyamatosan fajdolagal?

39 hetes vagyok.


Köszönöm a válaszokat.


2019. szept. 27. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
* folyamatosan fájdogál az alhasa
2019. szept. 27. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
39+6 este elég rendszertelwn de nagy időközönként jöttek a fájások. Reggelre rendszereződtek. Kiirt időpont estéjén ki is bújt. Könnyű szülést
2019. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam így volt,40+2napon hajnalban kellemetlen szinte folyamatos rendszertelen fájásra ébredtem,reggel nst-n semmi,majd du fél 3-kor elfolyt a magzatvíz,este 11-kor lett meg a fiam.
2019. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam 4 napig volt így, miután a doki leválasztotta a burkot. Folyamatosan voltak 'fájások', de nem akartak se rendszereződni, se erősödni (csak keményedéseket éreztem, de azt jó sűrűn). Az nst 3-5 perces fájásokat mutatott. Végül 4 nap után -mivel amúgy is 2 ujjnyira nyitva voltam már- burkot repesztettek, ráindítottak.
2019. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!