Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél (4-5 hét)...

Korai terhességnél (4-5 hét) Nektek folyamatos volt a 'mindjárt megjön' érzés?

Figyelt kérdés

Még csak a menses-em esedékessége körül tartok, de már erős pozitív tesztjeim vannak.

Tegnap egy fél napig volt ez a 'mindjárt megjön' érzés, amire vettem be Mg-ot, majd el is múlt egy fél órára rá. Azóta semmi. Másoknak is volt ilyen?


2019. nov. 28. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakaszos. Néha elmúlt, néha azt hittem hogy már meg is jött. Aztán ezek a szakaszok lerövidültek, majd 8. hét környékén el is múltak. Mondjuk én nem szedtem magnéziumot csak a 10 héttől, mert a dokim elfelejtette ajánlani hogy lehet, első babásként még nem tudtam magamtól. De nem lett semmi baj, pedig görcsöltem rendesen néha.
2019. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan írom, hogy igen. Sőt, a következő menzesz idején is éreztem. Utána valóban elmúlt nekem is.
2019. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az elso 7-8 hetben vegig volt, mindennap tobbszor, aztan most mar legalab masfel hete semmi (10 hetes vagyok). pedig en szedtem magneziumot a 8. hetig.
2019. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 8. hétig voltak premens tüneteim. Utána elmúlt, ahogyan a mell feszülés is.
2019. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokáig ez az érzés volt,alig mertem vécére menni,nehogy vért lássak!
2019. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első kislányomnál is görcsölgettem. Most vagyok én is két halvány pozitív tesztnél és szintén görcsölgetek csak már nem parázom túl :-D a dokim meg is mondja júliusba, hogy hátrahajló a méhem így amíg nem kezd el nőni a méh addig fogok görcsölni... ha vérzés nincs akkor nincs baj.
2019. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetes vagyok, nekem is vannak görcseim néha, napi szinten, sőt mostanság éjjel jön elő és arra kelek fel. És én szedek 3x2 magnerotot is. Szerintem ez teljesen normális.
2019. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!