Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a haskemenyedes?...

Milyen érzés a haskemenyedes? Honnan tudom, hogy mikor van kemenyedes?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a magneziumot a kemenyedesek es görcsök miatt kell szedni. 15 hetes vagyok, alul mar picit elkezdett "nőni" a hasam. Érzem, hogy ha megnyomkodom, mar nem az a puha mint terhesség előtt, hanem keményebb. De honnan tudom mikor van kemenyedes? Szokott lenni mar ilyen koran is?
2019. dec. 7. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hete keményedett utoljára. Mintha egy tégla lett volna a méhem helyén. De elmúlt. Szedek magnéziumot.

Ne nyomkodd! Csak simogasd.

2019. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja most vagyok 18 hetes. Első voltam.
2019. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A keményedés olyan mintha egy bazi nagy és nehéz kő lenne a Méhes helyén. Az normális, hogy keményebb ott ahol nőni kezdett a hasad, a méh sokkal keményebb mint a sima has.
2019. dec. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 33. Heten volt eloszor. Korabban azt hittem maskor is elofordult. Most rajottem hogy nem. A korabbiak olyanok voltak hogy csak 1-1 ponton jellemzoen alul kemenyedett, kicsot huzo erzes volt es par mp alatt elmult. Na de most! Szo-szerint negyzet alakba preselodott a hasam es betonkemeny lett. Szegeny babam is megilletodhetett mert elotte epp mocorgott es erre total ledermedt. Nagyon kellemetlen volt es kb fel percig tartott. Szerencsere tobbszor nem fordult elo meg.
2019. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked kesobb fog még csak 15 hetes vagy.. Azt majd felismered hidd el
2019. dec. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 20. héttől keményedett. Kb mintha görcsbe állt volna, egy kemény, nehéz labdává ugrott össze, sokszor kívülről is határozottan láthatóan.

Mivel ezzel egyidejűleg nyílni is kezdtem, (sok) magnézium és pipolphen volt a megoldás.

2019. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem szerencsére nagyon ritkán szokott, szerintem 2-3x volt eddig és 34hetes vagyok. Olyan mintha egy deszka lenne, kemény és kész. Picit kellemetlen de ha gyakran keményedik majd neked akkor növelni kell a magnézium bevitelt. Igyál sok folyadékot ,én úgy tudom az is segít ☺️
2019. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!