Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez adhat valamenny...

Szerintetek ez adhat valamennyi reményt?

Figyelt kérdés

Szóval, Nov 9.én utolso havi, 25. Pozitív ovu teszt 3 napig az volt rá is gyakoroltunk rendesen.

Ma meg tiszta véletlenül eszembe jutott, hogy a fiokóm legalján van még 1 tesztem clear blue early, s mivel 1 hete egyfolytában rosszul vagyok, megy a hasam, és fáj nagyon a derekam és a mellem megcsináltam, halvány pozi lett.

Hamar elszaladtam és vettem még pár tesztet, predictor early és facelle és mind a másik kettő halvány pozi lett.

Akkor most lehet reménykedni?

Holnap reggelre vettem digitál clear bluet is, és 6 napja az ovu tesztem pozitív, mintha mind ovulálnék ami lehetetlen ugye, de azt olvastam az is segít jósolni :)



2019. dec. 9. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne, bármiben lehet reménykedni
2019. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Van 3 pozitív teszted. Terhes vagy. Gratulálok.
2019. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyertelmű gratulalok :). A sok tesztet én nem ajánlanám, én is ezt csináltam és volt, hogy halványabb lett, mint előző nap és pánikba estem, hogy baj van és közben minden rendben volt.


Az ovu teszt nekem is erős pozitív volt terhesen. :)

2019. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat :)

Remelem hogy minden oke lesz tovabbra is :)

3. Igyekszem nem tulzasba esni, de ez nagyon kivant baba es biztos szeretnek lenni a dolgomban, a nogyogyaszom meg kijelentette hogy egyertelmu teszt utan fogad csak s mivel mind a 3 halavany ezert meg probalkozom :)

2019. dec. 9. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is terhességet jelent. :) Képet tennél fel róluk? Ma is csináltál?
2019. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megcsinaltam a digitalisat, bar feltem tole de szepen erosodott a masodik vonal mar szinte ugyan olyan eros es a digitalis 1-2 hetes pozit mutatott ! Megvan a nagy orom :)
2019. dec. 11. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!