Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen hamar jelentkezhetnek...

Ilyen hamar jelentkezhetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

6 nap múlva kell, h megjőjjön, de már 2 napja feszül a mellem és mindjárt megjön érzésem van folyamatosan. Olyan görcseim voltak tegnap, h azt hittem meg is jött, de semmi.

Tapasztalt valaki hasonlót?



2019. dec. 10. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem jelentkezhetnek
2019. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Esélytelen, 6 nappal előtte még talán a beágyazódás zajlik, hcg szint nulla... Ez sima PMS. Önmagában nem zárja ki a terhességet, de 100%, hogy nem magától a terhességtől van. Az még 2-3 hét.
2019. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez azt jelenti, hogy hamarosan menstruálni fogsz.
2019. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem terhességi tünetek. Persze ettől függetlenül lehetsz az. Nekem is voltak pms tüneteim a terhesség legelején.
2019. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem miután elmúlt a menstruációm, jelentkeztek a tünetek, nagyon fájt a hasam és feszült a mellem. Ezek szerint mensi alatt fogant, akkor ágyazódott be, emiatt fájt a hasam, de akkor még fogalmam sem volt, hogy mi bajom volt, nem gondoltam, hogy baba van a dologban.
2019. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, hozzátenném, hogy nekem elég rövid, 21-24 napos ciklusaim voltak. De a beágyazódás miatt nekem menstruáció szerű fájdalmaim voltak, szóval lehet, neked is ez van.
2019. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 napod van még mensiig. Ezek premenstruációs tünetek, nem terhességi. Ne beszéld be magadnak.
2019. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!