Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! MA voltam UH-n,...

Segítség! MA voltam UH-n, most járok a 13. hetem elején és a doki azt mondta, nem látszik a Babám orra! Nagyon meg vagyok ijedve és nem áll el a könnyem. Joggal vagyok elkeseredve? Minden érdembeli hozzászólást köszönök!

Figyelt kérdés
37éves nő vagyok és a Férjemmel már azt hittük, nem lehet gyermekünk. Szinte már föladtuk, erre most jön a kétségbeesés...

#baba #aggodalom #13.heti UH
2019. dec. 11. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Milyen adatok vannak az UH papíron? Az nem lehet, hogy egyáltalán nincs orra... Azonnal kérnék magán UH-ra időpontot. Ne aggódj, hátha minden rendben lesz.
2019. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az van rajta, hogy BPD:21mm, CRL:63mm ,szívm:rendben, NT:2,2mm, a szív, koponya, gyomor, hasfal, mellkas rendben.
2019. dec. 11. 12:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy magánrendelesre, ahol megnezi alaposabban, másfajta géppez kis akár.

Nyugodj meg, ezt még csak egy ember mondta, még lehet remény ❤️

2019. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet h az orrcsontja nem látszik?

Képet kaptál?


Írja az ambuláns lap, hogy mi a "hiba"?


Magzatdiagnosztikai központba menjetek!

2019. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

de, pontosan azt írta, hogy az orrcsont nem látható!

Elmegyek UH magánrendelésre , megfogadom a tanácsot

2019. dec. 11. 13:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, semmi baj nem lesz!

Ugyanígy volt nekünk is a 12. heti uh-n: orrcsont nem látható.

A férjemnek kis pisze orra van és a kisfiunk is örökölte. Ezért csak a 19. hetin látszott először. 13 hónapos elmúlt már.

2019. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a választ!! picit megnyugodtam! sok a pisze a felmenők között apai ágon!

Annyira örülük, h nem lett semmi gond a Kicsiddel! További jó egészséget Nektek!

2019. dec. 11. 13:34
 8/18 anonim ***** válasza:

Nyugi. Ha van orrcsont, az jó, de ha nincs, az még nem jelent bajt, lehet egyéni variáció is.

Tarkóredőt mértek? Az rendben van? Mert ha igen, akkor tényleg nyugodjatok meg. Ha segít, csináltassatok vérvizsgálatot a gyakori kromoszóma rendellenességek kiszűrésére.

És ha megfelel a lelki alkatotoknak, ha olyan típusba tartoztok, akiket megnyugtat, ha minden eshetőségre van terve, beszélgessetek arról is, mit csinálnátok, ha mégse lenne minden rendben. Nézzetek körül pl. itt: [link]

2019. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

Eszerint a tarkóredő teljesen a normál tartományban van, és ez a lényeg.

2019. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti csináltatnék valamilyen non-invazív tesztet, mert kétségek között lenni a legrosszabb... illetve egy beteg gyereket nevelni nem leányálom.
2019. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!