Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » G1 Intézetben járt már valaki...

G1 Intézetben járt már valaki magzati uh-os vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Nem babamozin!

30. heti uh-ra oda tudtam csak foglalni - előtte az Istenhegyiben és a Czeizelben voltunk, de oda már nem volt időpont.

A G1-ről mik a tapasztalatok?



2019. dec. 16. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a terhesség kezdete óta oda jártam, nagyon szép igényes hely, tiszta, kedvesek, az uhk alaposak voltak. Melyik orvoshoz fogsz menni?


Nekem csak egy dokival van tapasztalatom

2019. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, annyira az időpontra koncentráltam, hogy elfelejtettem megkérdezni, hogy melyik szonográfushoz kaptam az időpontot 😲😅
2019. dec. 16. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én voltam az első gyerekkel 18. heti genetikai ultrahangon ott. Nagyon pozitív tapasztalataim vannak, alaposak voltak, igényes, tiszta, kellemes hely, kedves és hozzáértő emberekkel.
2019. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végig odajártunk és imádtuk a férjemmel. Nagyon szép és igényes hely. Ahogy belépsz az ajtón van egy recepciós hölgy aki szívesen eligazít mindenben. Mi is először kérdeztünk. Egy olyan szoba van ahol ezeket az UH-kat csinálják ha jól emlékszem de mindent el fognak mondani ha bemondod a nevedet. :)
2019. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szonográfushoz mentem első UH-ra, terhesség megállapítására. Előtte a nőgyógyász még nem látott semmit, de hozzá nem tudtam menni akkor amikor szerettem volna. Így döntöttem a G1 mellett. És már szívhang is volt, kedvesek voltak, és igényes hely! Ne aggódj, jó kezekben leszel! 😊
2019. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!