Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolárium hajfestés terhesség...

Szolárium hajfestés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hónapja próbálkozunk a 3. Babával. Csütörtökön nem kellene megjonnie, már 3 napja görcsöl a hasam,meg a derekam,ma csináltam egy tesztet ami nagyon halvány pozitívnak néz ki, viszont szombaton még elmentem szolizni, holnap pedig fodrászhoz kell mennem hajfestésre. Ilyen korai terhességnél mennyire károsak? Köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 16. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz. Én hajat ugyanúgy festettem 2-3 havonta, ahogy szoktam. Viszont most már szoliba ne menj!
2019. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szoliba ritkán jutok el 2 gyerek mellett, úgyhogy ezután meg pláne nem megyek jó ideig 😁
2019. dec. 16. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A hajamat én is festettem terhesen is, szabad jól szellőző helyen.

Szolizni mondjuk én nem jártam/járok alapból sem így nem jártam utána de én is úgy tudom, hogy nem nagyon kellene.

2019. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajat festeni lehet vegig, szoliba mar ezutan ne menj, ahogy masok is irtak.
2019. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoliba nemszabad!!!
2019. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoliba nem tervezek menni,se hajat festeni,ha tényleg baba van.
2019. dec. 16. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szolitól sem lesz semmi bajod, csak azért nem ajánlják, mert nem fog meg úgy, szóval nem sok értelme van. A hormonok miatt teljesen máshogy reagál a bőr, én voltam félidős várandósan 3 alkalommal szoláriumban egy wellnes hétvége alkalmával, és nem nagyon fogott meg, illetve foltosan. De önmagában a szolárium nem árt a babának, csak nem kell beállni vagy feküdni fél órára, mert ezesetben a test felhevülése és ennek következtében a pulzusszám emelkedése az, ami nem egészséges. De egy modern gépben, ami megfelelően ventillál és hűt barnulás közben nem lesz 5-10 perc szolizástól senkinek semmi baja várandósan sem. Az anyajegyek lehetnek érzékenyebbek ilyenkor, de erre is vannak szoláriumkrémek. Nem vagyok szolifan egyébként, nem ezért mondom, a várandósságom alatt ez volt az egyetlen alkalom, hogy szoláriumoztam, előtte is csak hébe-hóba álltam be a szoliba, mert volt egy a munkahelyemen. Hajat is festettem, ammóniamentes festékkel, nyitott ablak mellett. A fejbőrön nem szívódik fel a festék, hogy eljusson a babához. Belélegezni nem szerencsés, de erre simán lehet figyelni.
2020. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!