Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó heteiben...

Terhesség utolsó heteiben festetett valaki hajat?

Figyelt kérdés
Én a terhességem alatt abbahagytam a festetést, mert szőkére szoktam festetni világos barnáról és most inkább hagytam lenőni, nehogy ártsak vele. Most viszont közeledve a szüléshez, elgondolkoztam rajta, hogy lehet hogy célszerű lenne befestetnem, mert a szoptatás alatt sem hiszem, hogy lesz ilyenre időm és nem akarom nagyon elhanyagolni magam. Szerintetek ilyenkor már kevésbé ártalmas a babára vagy pont hogy a végén nem kellene festetni? Köszönöm!

2017. júl. 31. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig festettem a hajam, másfél éve szoptatok, ugyanúgy havonta festem
2017. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is festettem. Direkt jó alaposan mert tudtam, az első hónapban biztosan nem fogom :D
2017. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt is festettem.

Szoptatás alatt is.

Nyugodtan fesd be ha szeretnéd. A lényeg h jól szellőző helységben csináld. És ne hajolj a tálka fölé szagolgatni ;)

2017. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
császár előtt 3 nappal festettem utoljára, szintén szőkére. Sőt, az alja az elején kék volt :D
2017. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Barnara szoktam festeni. Utoljara 2 hete festettem.

38hkm

2017. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kb. két hete festtettem a hajam, akkor voltam 35 hetes. Sötét barna hajamban már nagyon látszottak az őszhajszálaik itt-ott, amitől slamposnak éreztem magam. Így sötétszőke satírt rakott bele a fodrász, és már ápoltabb a fejszerkezetem.. :-)
2017. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) azt hiszem én is a festés mellett fogok dönteni :)
2017. aug. 1. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!