Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hanyadik héten kezdtetek...

Ti hanyadik héten kezdtetek el vásárolni a kicsinek?

Figyelt kérdés
Anyukám meg anyósom azt mondják,hogy még korai. 20 hetes vagyok jelenleg.
2019. dec. 19. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is oltari nagy hulyeseg ez a babona miatti kesoi vasarlas.

Vasarolj ugy hogy ne tudjanak rola.

Kezd el aprosagokkal.

Ha nem biztos a neme,akkor vegyel unisex cuccokat. Kesobbi eladhatosag miatt is jobban jarsz vele szerintem :)

Pl hordozobol en szurket vettem.teljesen jo.


Amugy nalunk inkabb penz kerdese volt. Amikor ugy alltunk anyagilag,akkor vasaroltam. De pl itt a december,most nem fer bele semmi. Januarban viszont meg kell vennem a babamerleget.

2019. dec. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

9-10 azért bátor


35. Hétre a kórházi csomagot is javasolta a szüléaznő összerakni.

A társaságban, akikkel együtt voltam kismama

36+3 hetesen

36+6 hetesen

37+5 hetesen szültek.

Én coltam az egyetlen aki kihúzta terminusig

2019. dec. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16. Héttol folyamatosan vásároltam neki. Az elején inkább mindig csak ami megtetszett-kis body, kis zokni stb. - és kB úgy a 20 héttől vásároltam a már valóban lényeges dolgokat, de azokat is apránként. Nekem ez akkor mindig egy program volt, el menni meg venni neki valamit és kivalasztani.
2019. dec. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Első babónál 26 hetesen, most a másodikkal 37 hetes vagyok, de a végét nem is látom a mosásnak XD van egy tiszta lepefő, par ruha, de hordozó huzatát még ki sem mostam, babakocsi még porosodik a tárolóban.
2019. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Amugy nalunk inkabb penz kerdese volt. Amikor ugy alltunk anyagilag,akkor vasaroltam. De pl itt a december,most nem fer bele semmi. Januarban viszont meg kell vennem a babamerleget."


Ha anyagilag ennyire rosszul álltok akkor egyrészt teljesen felesleges pénzkiadás a mérleg, másrészt ki lehet fogni használtan nagyon olcsón ha annyira szeretnél.

2019. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jaaa nem 😂😂😂 nem allunk rosszul anyagilag. hala Istennek. Csak pl ez egy nehezebb honap volt. Butorokat rendeltunk asztalostol,ami most jott meg, szinten egy masik asztalos munkara kiment egy nagyobb osszeg,plusz itt a karacsony,ajandek a gyereknek stb.


De nem panaszkodom 😃

Merleg,bebior ilyesmi nalam ezek olyan cuccok amikbol nem vennek hasznaltat. nem tudom azt mennyi ideig hasznaltak stb. Azert ezek fontos dolgok,jo ha hibatlanok es pontosak. Azert ez egy hasznalt cuccnal nem garantalhato.

2019. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát nekünk semmi gond a használt baba mérleggel és csak 3000 Ft volt. Nem fontos egyébként a mérleg csak mi szeretjük felírni a súlyukat, ennyit megért.


Környezetvédelmi szempontból is előnyösebb használtat venni.


Ruhák többségét is használtan vettük vagy kaptuk.

2019. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, sajnos baj bármikor lehet. Nem ezen fog múlni, vagy nem múlni. En ma töltöttem a 35. hetet és már nagyon totyogós vagyok. Nem esne jól ha most kene rohangálni. De amúgy meg sokmindent rendeltünk neten. En a 28 hetet mindenképp meg akartam várni. De nem kötelező.
2019. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!