Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el babaruhat...

Mikor kezdtetek el babaruhat vasarolni?

Figyelt kérdés
16.hetes vagyok, de szivesen vennek egy ket ruhat foleg, hogy tudom mar , hogy kislanyom lesz. Ti mit gondoltok errol? Nem tul korai? Ti mikor kezdetek veszegetni ruhakat?
2017. jún. 30. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem akarlak ijesztegetni, de biztosan kislány? Sok esetben a 20. hét környékére derül ki 100%. Volt ismerősöm is így járt, hogy végül fiú lett :D


Amúgy körülbelül félidőkor, inkább 30 hét környékén kezdtük el a vásárlást. Teljes szobára nézve.

2017. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

14.hetesen mondta a doki. Azt mondta 100%!

Remelem , hogy jol latta, mert mar beleèltem magam!

2017. jún. 30. 09:37
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Drukkolok :)

Amúgy én nem vagyok babonás, úgy gondoltam a terhesség alatt, hogy ha ne adj isten baj történne, az úgymond bármikor történhet. Tehát én már a teszt után simán bevásároltam volna, csak költözés miatt várni kellett vele :)

Szerintem nincs olyan, hogy korai, hiszen már ott várakozik, hogy megszülethessen :) Meg ha a lelkednek ez jót tesz akkor meg miért várnál vele? Te is jól érzed magad tőle, így a baba is!

2017. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Én akkor kezdtem vásárolni amikor tutira kiderült, hogy fiú vagy lány. 21 hetesen derült ki addig hol fiúnak, hol lánynak láttuk.


Én sem akarlak megijeszteni, de ismerősömnek egyértelmű lányt mondtam 20+6-nál...32+3-nál újra rákérdezett és kiderült, hogy kisfiú :D , persze addigra mindent megvettek még a babakocsit is rózsaszínben. Hamarosan szülni fog és mindent újra kellett vásárolnia...


Én azt mondom és hogy tapasztaltam, hogy 28. héttől már 10000%-ra mondják, hogy kislány vagy kisfiú. Addig meg bármi lehet.Én a helyedben megvárnám legalább a következő nagy UH-t és, ha ott is egyértelmű csajszi akkor már mernék vásárolni. Ha nagyon szeretnél most is megteheted, de javaslom, hogy egyenlőre semleges dolgokat vegyél ruhákból. Vedd meg mondjuk a türcsiket, a rongypelust, meg ilyesmit :)


Minden jót és jó egészséget :)


35hkm

2017. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj most nagyon megijedtem. Lehet igazatok van! Csak direkt megkerdeztem tobbszor a dokit az uh on, hogy 100%ra vehetem, hogy lany? Es akkor mondta , hogy igen nezzem meg milyen lapos a laba kozott. Söt mèg azt is mondta, hogy nyugodtan vehetem a rozsaszin ruhakat. Emiatt gondoltam, hogy tuti! De hat akkor lehet vàrok.
2017. jún. 30. 09:59
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg a semleges holmikat már megveheted! Kiságy vétel, babakocsi nézegetés, játékok amiket majd nézegethet. Ha nem nagyon akarsz kimondottan rózsaszín vagy kék szobát akkor akár már dekorálhatsz is :D Én dekorgumiból csináltam állat figurákat amiket a kiságy melletti falra függesztettem fel. Az is jó elfoglaltság volt :)

pl: [link]

2017. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Én az első (első kettőt) bodyt 12 hetesen vettem, azok unisex színűek voltak. A lelkemnek volt szüksége erre, sok erőt adott utána.


Konkrétan még nem vásárolgatunk, de ha meglátunk valamit ami tetszik, akkor azt megvesszük. Vannak teljesen fiús dolgaink, főleg kisruhák. Nekünk 100%, hogy kisfiúnk lesz, mert szükség volt kromoszóma vizsgálatra, elég hamar.


Babakocsi, hordozókendők, ezek unisexek, bár a kocsit a barátnőm unokatesójától vettük két társasjátékért, a kendőket meg a barátnőmtől kaptuk.


Szóval ha látsz valamit, én a helyedben megvenném. Lehet még nem csak pinkben gondolkodnék.


23 hetes vagyok

2017. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
38 hetesen
2017. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
12. héttől már vettünk lassanként uniszex babaruhákat. Mondjuk én alapból azokat kedvelem.
2017. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az elején voltak izgalmak. Magas kockázatú kombinált teszt (Down),ezután méhlepény biopszia. Úgyhogy én mindenképp meg akartam várni a 19. heti uh-t, illetve még magzati szív uh-ra is elmentünk biztos,ami biztos alapon.


Így eddig baba türcsit vettünk,egy ruhát,meg egy kis cipöt. De hamarosan ideje elkezdeni beszerezni több mindent. :) 24 hkm

2017. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!