Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezdtetek vásárolni...

Ti mikor kezdtetek vásárolni a babának?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a kisebb és nagyobb dolgokra is. Esetleg úgy, hogy tudtátok, hogy nagy eséllyel az utolsó pár hét, vagy egy hónap akár kórházban is lehet.

Engem az őrületbe kerget néhány rokon, hogy nem szabad semmit venni a születés előtt, mert bajt jelent.


2019. ápr. 8. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

14 hetesen babakocsi mert akkor láttam jó árban. 15 hetesen pár apróság illetve mivel mosható pelenkát szeretnék használnia azt is elkezdtem rendelgetni. 18 hetesen vettem ruhákat is matt.

Sokmindent kapunk rokonoktol is új nagyon nem akarok bele lendülni, de én nem foglalkoztam ezzel egy percig se H azt mondják jajj nem szabad megvenni előre. Én szépen idő közben meg szeretnék venni mindent

2019. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miután megszületett, most is így tervezem.
2019. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Egyetértek, én is így szeretném.

De ez a babona szörnyű. Volt, aki mesélte nekem a rémörténeteket, hogy kivel mi történt, és már vett ezt meg azt.

2019. ápr. 8. 18:01
 4/17 A kérdező kommentje:
Második, téged is megértelek, ha így szereted. Van esetleg valami oka? Vagy tényleg jó ezt a babonát így tartani?
2019. ápr. 8. 18:02
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Az hogyha valami történik nem amiatt van hogy vett pár dolgot. Ez hülyeség.
2019. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

3. hónaptól minden hónapban szántam rá egy összeget

mire 40 hetes lettem minden megvolt

franc se akar fáradtan gyerekkel vásárolgatni ...

2019. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Úgy kezdtük több éve próbálkozás után az orvosnál, hogy közölte nem marad meg...majd teljesen más okból 0 hetesen kórházba kerültem, már külön jöttünk csak haza. Toxémia miatt 33 hétre született.

Most a másodiknál i lebeg a dolog. Bele halnék ha valami baj lenne és a baba holmikat kellene itt néznem...

2019. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20
2019. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Második, ez tényleg érthető, ebben az esetben megértem, hogy benned van ez a rossz érzés. Ezúttal minden rendben lesz.
2019. ápr. 8. 18:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
2 Biztos minden rendben lesz és egy gyönyörű egészséges babával mész majd haza a kórházból.😊
2019. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!