Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valamilyen oknál fogva...

Ha valamilyen oknál fogva meghal a baba, akkor a hcg teszten látszódik? Halványodni kezd?

Figyelt kérdés
mert hallottam olyat, hogy úgy hal el, hogy nincs vérzés
2010. júl. 20. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hcg szint lassan csökken és ürül, lehet, hogy még hetekig kimutatja a teszt. UH-t kell csinálni, hogy van-e szívhang.
2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tapasztalat, sajnos nem. a teszt kb. 3 hét múlva jelzi a csökkenő hcg szintet (ez azért van, mert ezek a tesztek nagyon érzékenyek így már a minimális hcg esetén is pozitívat jelez).
2010. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
még egy missed ab vagy abortusz után is pozitív lehet a teszt hetekig.
2010. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor aggódhatok mindegyik vizsgálat között :(
2010. júl. 20. 13:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam éllandóan, kezdetben én is pont ezen. Aztán mindig találtam valami újabbat, pl. genetikailag rendben lesz-e, vagy, hogy nem lesz -e koraszülött. Kicsit ki is készitettem magam. Már nem igy csinálnám. Próbáld meg a szép dolgokat keresni és ne rontsd el a terhességet aggodalmaskodással. Nekem már majdnem 1 éves a babám, persze még most is sokszor aggódok:). Igy van ez, mert anyuka leszel.
2010. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a vizsgálatok közti idő tényleg idegtépő tud lenni, de én például pont ezért vettem magzati szívhanghallhatót. Igaz csak átlag a 12. hét után lehet használni hivatalosan (bár van akinél előbb is meg lehet találni vele a szívhangot). Ezzel nyugtattam magam amíg nem mozgott. 2-3 naponta meghallgattam, hogy tudjam hogy minden rendben. Engem nagyon megnyugtatott.
2010. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én is biztos ilyen leszek, de megpróbálok nem a rosszra gondolni. még csak most töltöm az 5. hetet, de már aggódok minden miatt.
2010. júl. 20. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Úristen.... Nem értem miért kell aggódni, ha nincs semmi okod rá? Nekem ezelőtt volt egy vetélésem, nem mondom, hogy nem aggódtam és most is bennem van a félsz de egészséges keretek közt. Mégis nekem életem legszebb időszaka eddig ez a várandósság.

Ha végig aggódód azzal tudsz változtatni valamin?? Ja igen bocs.... sokkal rosszabbat teszel saját magadnak és a Babádnak. Szerintem gondolod végig és ne legyél Te is olyan hisztis kismama, mint sokan.


Szép és boldog Babavárást kívánok!


27 hkm

2010. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

gondolhatod, hogy nem tudatosan hergelem magam. ha így lenne, akkor az aggódást ki tudnám kapcsolni és kész. tudom, hogy nem tesz jót és próbálok megnyugodni.


kiskorom óta kissé neurotikus, mindenen izgulós vagyok. ilyen az alaptermészetem, nem divatból csinálom

2010. júl. 20. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom, ha alapból ilyen vagy, hogy ezt az oldalt és hasonlóakat hanyagold. Komolyan mondom, itt - ha nem is szánt szándékkal- de beleteszik egymásba a kismamik a frászt. Amikor meg személyesen kezdi mesélni valaki a történeteket, hogy jaaj képzeld velem vagy xy-nal ez történt ( persze itt is a rémhírek) akkor finom már az elején állítsd le. És hessegess el minden negatív gondolatot.

Arra gondolj hogy mennyi egészséges kisbaba születik a világon!! Miért Te lennél a kivétel?

2010. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!