Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ereztetek Mikor felfaztato...

Mit ereztetek Mikor felfaztatok terhesen?

Figyelt kérdés
Par napja gyakran kell mennem wcre nem csip de kellemetlen erzesem van lennt. Nem tudom hogy most felfaztam e van amikor nem erzem ezt a kellemetlen erzest van amikor igen a vizeles nem faj. Ma megyek az ugyeletre hat nem tudom mit fognak felirni ki mit kapott ra
2019. dec. 25. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a baba feje nyomta a vége felé a holyagomat és olyan volt mintha szúrna. Ugyan kaptam rá port, de ugyan úgy éreztem magam, úgyhogy a baba volt. Pisilés miután végeztem utána is olyan érzés volt, mintha nem jött volna ki rendesen, szar érzés. Plusz mikor feleltem akkor is nyomott, meg ahogy léptem.
2019. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En se tudom eldonteni, hogy most a mehem nyomja esetleg vagy felfaztam amugy 14 hetes vagyok. Meg terhesseg elott volt hogy voltam felfazva de azt tudtam hogy az mert csipett fajt Mikor pisiltem most megs nem tudom. Voltam ugyeleten kaptam zinnatot meg majd penteken megyek laborba
2019. dec. 25. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy sima tőzegáfonya tabletta elég lett volna szerintem.

Zinnat terhesen? Hát..

2019. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia most pont azt csinalom elkesztem a tozegafonyat szedni meg sok folyadek amig nem csip meg nem faj a vuzeleturites megprobalom ezt penteken meg megyek laborba aztan gondolom ugyis kiderul ha van valami majd abbol
2019. dec. 25. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Eloszor vizelet leoltas kellett volna,es ha bacis,utana antibiotikum.
2019. dec. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 30 hetesen faztam fel es pokol volt. Nem birtam menni se mert ugy ereztem bepisilek es csipett nagyon es fajt mar sírtam olyan rossz volt es meg a baba is nyomta a holyagom
2019. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!