Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhesen éreztetek...

16 hetes terhesen éreztetek már valamit? Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Alkalommal a mellem és ahasam is kerekedett

2. Alkalom hasam kerekedett és egyértelműen éreztem a magzatmozgást.


Ennyi

2019. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont annyi vagyok most. Nekem nincs semmi különös. A pocakom picit mintha nőtt volna, de híztam is, és nem tudom megkülönböztetni, hogy már a babától nőtt-e. Ja, meg ma nyillalt az egyik mellembe a fájdalom, de egy pillanat volt. Holnap uh-ra megyek, kíváncsi vagyok már mi folyik odabent. :)
2019. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha terhes sem lettem volna
2019. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltak a túnetek. A méhem kb a köldököm alatt van. Háton fekve látszódik és érzem. De a mozgást nem. Mellem egyre nagyobb. Ennyi. Mintha nem lennék terhes. Most pár hete ilyen érzesem van.
2019. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én akkor már éreztem mozgást. Most 19 hetes vagyok.
2019. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magzatmozgás, és azokban a hetekben szedtem fel a legtöbb súlyt.
2019. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi vagyok. Nekem elkezdett nőni a hasam, mar tökre terhes hasam van (magamhoz képest). Érzem is, merr faj szur nyillal most elég intenzíven. Digitális mérleg szerint 30 dekat hiztam eddig összesen. Rengeteget kell pisilnem az elmult egy hetben,ami kiborit. Rosszulletek egy hete csökkentek.
2019. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hiztam

A hasam mar kezdett latszodni

Mar mozgott

2019. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!