Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. Héten hányás normális?

9. Héten hányás normális?

Figyelt kérdés

Eddig semmi nem volt, most kezdtem el hányni. Már a 7. Héten szívhangot mondott az orvos, elvileg minden rendben. Most kicsit aggódok. Anyukám azt mondja semmi gond, ez csak annak a jele hogy kisfiú lesz.

A hányás mellé mellfeszülés és normál hőmérséklet társul. Anyukám szerint kislánynál emelkedett hő lenne az egyetlen tünet. Neki 4 gyereke van, a testvérének 3. Ők 8-an testvérek-féltestvérek. Ezek alapján a tapasztalatok alapján mondja.


2019. dec. 31. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8+4 napos terhes vagyok most, 6. héttől vagyok rosszul. Szagok, hányinger, hányás..minden van. :( Pár napja mindennap hányok legalább egyszer.

Nekem is a 7. héten láttak szívhangot.

Teljesen normális a hányás ilyenkor. Az más kérdés, hogy már nagyon unom a rosszullétet, de ez van. Amúgy nekem állandó 37.1-2 a hőm. Mellfeszülés az már a kezdetek óta van.

Erre mit tippel anyud? :D Csak kíváncsiságból.

2019. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Azt mondja kisfiú lesz neked. A mellfeszülés ellenére. Mert a hőmérséklet az elsőszámú jel, a hányás a második, a többi csak utána jön. Ha az első kettő fiúra utal akkor fiú lesz. Ezt mondta :)
2019. dec. 31. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lenne normális? Anyud viszont nem teljesen az.
2019. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukád hülyeségeket beszél. A hányás normális, azt jelzi, hogy terhes vagy, nem a baba nemét, általában a 12. héten abbamarad. Én a 8. héttől hánytam végig és lányom van. Mivel végighánytam néhány hónapot volt időm statisztikákat nézni, a vészes terhességi hányásnál 60% a lányok aránya, de ez se jelent semmit, mivel ott van a 40%-os fiú arány. Az én anyukán egyébként nem hányt a terhességei alatt, úgyhogy ez se számít.
2019. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A terhességi tűneteknek 0 közük a baba neméhez csak is a hormonomnak. Mindkettővel hánytam az elsőnél 17.hétig a másiknál 20.hétig. Amúgy mind kettő lány.

Mindenki más és minden terhesség más.

2019. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiammal egyszer sem hánytam. Ez hülyeség. A hormonok okozzák a hányást.
2019. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyukád jósnő? Te mindent elhiszel neki?
2019. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En hanytam annyit hogy 3 emberen tul tettem, aztan a 2 terhessegbol lett egy lany meg egy fiu.
2019. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És akinek kétpetéjű ikrei lesznek, egyik fiú, másik lány?
2020. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!