Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális-e, ha a 15 hetesen...

Normális-e, ha a 15 hetesen (első baba) fogyni kezdtem, annak ellenére, hogy eszem? Megint majdnem összeérnek a régi nadrágjaim (pedig a múlthéten már 3-4 ujjnyira nem)

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy normális, mert nekem is így volt az első trimeszter elején. Gondolom az a magyarázat, hogy addig még egyáltalán nem a baba miatt volt nagyobb a pocakom, hanem a puffadás miatt, ami az első trimeszterrel véget ért, viszont a méh ezekben a hetekben bár már a szeméremcsont fölött van, de még mindig nem túl nagy. Azt hiszem, hogy nekem a 15. héten írta a doki azt a papíromra, hogy ökölnyi nagyságú a méh. Az nem túl nagy, a felpuffadt belek ettől nagyobb helyet foglaltak. Én szépen apránként növögettem utána, de a huszadik hétig gond nélkül hordtam a régi nadrágokat (igaz, a szűk farmer már nem volt jó). De terhesgatyára a 25-28. hétig nem volt szükségem, addig hozzátoldottunk a régi nadrágokhoz és úgy hordtam őket. Ne aggódj!

Utána annál inkább beindult a pocakom!

2008. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul írtam. A második trimeszter elején volt így.
2008. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia 2 gyerekem van, mind a 2-vel fogytam 15 kilót.Lányom 3390-nnel fiam 3680-nnal született. Ne aggódj.
2008. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megnyugtattatok, hogy mással is előfordult. Gondoltam, azért elmegyek a dokihoz délután, legfeljebb jót mosolyog majd rajtam. : )
2008. nov. 19. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!