Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom hogy fiú vagy lány?

Honnan tudom hogy fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Pontosan a 10.hétben vagyok, és már nagyon kíváncsi vagyok a baba nemére. Én személy szerint kisfiút akarok, de vannak jelei hogy milyen nemű lesz a baba?

2020. jan. 2. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Majd pár hét múlva megmondja az orvos! Ezt így nem fogod tudni... Nekem a 12.héten a fiamat 99%-ra mondták, a lányomnál tippelni sem mertek még.
2020. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Vagy türelmes leszel pár hétig, vagy csináltatsz genetikai tesztet.
2020. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Prena, nifty, panorama, egyéb ilyen tesztek megmondják a 12 hét után biztosra.
2020. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Én azt hallottam, hogy van amikor már a 12. Hét előtt látják az orvosok a baba német de él mondani csak a 12 heti uhn mondthatják el, az esetleges "én nem ilyen nemű gyereket akarok elvetetem" félre értés miatt.
2020. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű. Levágod a lábkörmöd, beáztatod 70 %os ecetbe, hozzávágsz egy tincset a férjed hajából, majd az egész löttyöt kiöntöd a termőföldre Jászfényszaru határában. Ha habzik, fiú. Ha nem, lány.
2020. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
12. héten kezdenek kialakulni a külső nemi jegyek, addig egyformák a fiúk és a lányok. Így maximum tippelni tud az orvos.
2020. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a 12 hetes UH-n tudtuk meg, hogy lány lesz 99%ra mondta, 100%ig fiút szerettünk volna és mindenki azt hitte fiú lesz (valamiért ez volt a megérzés), majd a doki mondta, hogy módosítsuk az elgondolást, mert ő bizony kislány, az első mp a furcsa felismeréssel kezdődött, hogy nem fiú, majd hatalmas öröm! Most vagyunk a 14. Hétben, mindketten nagyon örülünk, hogy kiscsaj, a férjem oda meg vissza van tőle :) Nem nagyon vannak ennek jelei, pl. Sok helyem olvastam, hogy a lányos kismamák nagyon rosszul vannak és hányósak illetve hamarabb találkoznak a hüvelyfertőzésekkel is ( ezt a dokim mondta), ehhez képest nekem semmi bajom nincs és nem is volt eddig. :)
2020. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!