Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan oldjátok meg terhess...

Ti hogyan oldjátok meg terhesség alatt a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

Sajnos a PCOS miatt eléggé küzdöttem vele eddig is, egyedül az epilátor jött be lábra bikinivonalig, az intim részen meg borotva.

Terhesség alatt meg inkább csak a borotvát ajánlják, mivel a fájdalom méhösszehúzó hatású (de amúgy sem menne, most valahogy még jobban is fáj). Viszont a borotválástól meg kipattogok, ami az összehajló részeken kegyetlen... Plusz 7 hónaposan már bizonyos területeket "vakon kezelek" :')

A kipattogás miatt csak tényleg, ha muszáj, akkor borotválkozom, de lassan eljön az az idő, hogy a szülésre is "készülni kell". Gondoltam arra, hogy az intim részt hagyom természetesre, mert azt, ha már teljesen vakon kell leszedni, lehet, nem vágnék bele... Valószínű nem ez lesz akkor a legnagyobb problémám, tudom :D Csak hát tényleg elég férfiasan szőrösödöm, és nem akarok elhanyagolt állapotban odakerülni.



2020. jan. 3. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En tükröt használok.
2020. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is tükörrel csináltam.
2020. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kamasz korom óta borotválom magam.

Egyszerűen nem tudom elviselni egy hét után a borostát rajta.

Így most terhesen is 1,5-2 hetente birotválom. Tükör és férj segítségével.

2020. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem hallottam még, hogy csak a borotvát ajánlják, én végig epiláláltam mindkét terhességem alatt, 40+ születtek mindketten, bár nekem nem fáj az epilálás egyáltalán. Intim részen emlékezetből, tapogatva, tükörrel csináltam (ott borotva).
2020. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatni járok és szintén pcos-em van van.
2020. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is gyantáztatok. Nekem is sajnos eléggé férfias szőrzetem van, a gyanta volt a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás. Mikor már nem tudtam hasra feküdni akkor állva gyantázott a kozmetikus.
2020. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sosem nézegetem közben

Borotvával, tapintással..

Most egyszer rápillantok tükörrel


Kipattogás ellen használok krémet

2020. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bikinivonalig epilatorral (meg nem hallottam ezt, hogy mehosszehuzodast okoz a fajdalom). Intim reszeken eddig tapogatozva megcsinaltam borotvaval, de most mar "mindenoras" vagyok, igy megkertem a ferjem hogy segitsen, hogy legyen rendesen leszedve.
2020. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Borotválam, persze, nem volt olyan mint terhesség előtt. De egy kis tükörrel megoldható szerintem. Én nem szerettem volna úgy szülni menni, hogy még ezzel is foglalkozni kelljen valakinek.
2020. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyantáztam vegig, intim reszen is, nagyon beljebb borotva.
2020. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!