Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van pecsételő vérzésem?

Mitől van pecsételő vérzésem?

Figyelt kérdés
A 7. hétben és most a 9. hétben néhàny pecsételő vérzésem volt. Voltam nőgyógyàsznàl, aki mindent rendben talàlt, nem tudja hogy mitől lehet. Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

2020. jan. 6. 19:05
 1/7 A kérdező kommentje:
*néhàny csepp
2020. jan. 6. 19:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 9-10.hét körül volt pár csepp vérzésem. Utólag magyarázva, ott körülre alakul ki a méhlepény es lassan (12hét körül) elkezdi a feladatát. Ez az átállás is okozhatta. Nekem ráadásul elöl es mélyen tapadt, szóval amiatt lehetett. Ha nem ismétlődik és nem találtak okot akkor talán ez lehetett az oka.
2020. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen a progeszteron szinted? Nem nézette meg a doki, mert lehet, hogy alacsony és szedned kellene rá pótlást. Nekem is kell.
2020. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, én nem pecsételtem, csak egyből néztek a terhességem elején progeszteron szintet és abból derült ki h kell a pótlás.
2020. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy hónapja hasznàlom az utrogestan hüvelykapszulàt (2x2), viszont a progeszteron szintem alacsonyabb, mint egy hónapja volt. A nőgyógyàsz szerint azért, mert az helyi pótlás. Aggódom, hogy kevés.
2020. jan. 7. 20:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Most 25,340 ng/ml, egy hónapja 36 volt. Te mit hasznàlsz pótlàsra?
2020. jan. 7. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Utrogestan 3x2 és nekem 26 ng/mol volt amikor felírták meg a terhesség elején. Azóta nem nézettem.
2020. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!