Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes már most kismama...

Érdemes már most kismama ruhát vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) 4. hétben, tehát igen azelején járunk. Most elég jó leárazások vannak H&M-ben. Érdemes lenne most pár kismama ruhát beszereznem nyárra, vagy még butaság lenne?!

Ha igen, az alap méretem maradhat a régi? Tehát baba elött S-es méretek kismama ruhákban is maradnak?!

Köszi előre is! 😊



2020. jan. 7. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, marad e méreted? Mi nem tudjuk mennyit fogsz hízni, nő e a melled, alakul e a tested...

Ezek miatt én nem vennék.

2020. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én még tuti nem vennék!
2020. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :)

"Kicsit" lelkes vagyok...

2020. jan. 7. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
4. hétben.... Magyaran épp csak elmaradt a vérzésed. Nagy marhaság lenne most kismamaruhat venni. Lehet hogy nem is kell majd
2020. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22 hetesen vettem 2 kismamanadrágot. Másra előtte és utána nem volt szükségem. Mivel februári a babám ezért októberben még beruháztam egy hordozós-kismama télikabátra. A h&m-es kismama ruhák kicsit el vannak méretezve, én m-es mérettel kezdtem, azt hittem mivel híztam L-es fog kelleni, de nem, akkora volt mintha minimum XXL-es lett volna. Online rendeltem, jobban jártam volna ha felpróbáltam volna előbb,szerencsére kicserélték.
2020. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem kellett, jók voltak a férjem pólói, ebben nem tudod kihasználni a leárazást, lehet nem kell semmi, meg az is lehet, hogy úgy megveszel egy kismama nadrágért, hogy rögtön veszel hármat.
2020. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai.
2020. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon korai, ebből sajnos bármi lehet, érdemes legalább a 12. hetet megvárni.
2020. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A H&M-ben mindig vannak akciós kismama holmik, ezért kár most előre bevásárolni. Ha S méret vagy, kismamából is jó lesz az S. Én M méretre M-eseket vettem, és utolsó napig tudtam hordani őket, pedig nem is keveset híztam (több mint 20 kg). At első szettet olyan 12-13 hetes korom körül vettem meg.
2020. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Plusz használtan töredékáron lehet venni. Nekem az összes kismama cuccom onnan van. Fb marketplace.
2020. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!