Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok. 2...

8 hetes kismama vagyok. 2 napja fehér folyásom van, viszketek, és a vizeletemben is látható. Ez normális?

Figyelt kérdés
2007. dec. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, fertőzés lehet, amit kezelni kell! Jobbulást!
2007. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A viszketés sose normális, fertőzés lehet.
2007. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés. Valószínű gomba ilyenkor fogékony rá az ember lánya. Kétségbe nem kell esni mert ha kezelve van nem lesz semmi bajod se a babának! Menj orvoshoz!
2007. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális fertőzés...Menj gyorsan orvoshoz, hogy kezelni tudják, és semmi baj nem lesz.-)
2007. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, menj orvoshoz és vetess kenetet, mert a gomba is lehet ezerféle. Nekem nagyon csúnya fertőzés lett belőle, mert nem kezeltek rendesen, pedig fogadott orvosom van...Ne hagyd magad, harcolj ki minden vizsgálatot az érdeketekben. Én Canesten kúpot kaptam és használt. Ne aggódj, ez nem jut el a babához!
2007. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!