Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhesen utaznál?

Pár hetes terhesen utaznál?

Figyelt kérdés

Nem voltam még terhes, tudom, mindenkinek más.

Egy komolyabb út van tervben áprilisban, USA és Kanada, nincs még lefoglalva semmi. Merthogy közben babát tervezünk, már több, mint egy éve. Eddig nem jött, bár annyira nem figyeltünk oda a dolgokra (ciklus, stb).

Ha mostanság összejönne, terhesség elején lennék áprilisban. Mennyire birhato egy ilyen út, úgy hogy nem ücsörögni szeretnék, hanem világot látni. Kirándulni, stb.

Gyerekprojekttel sem állnék le, nem vagyunk már fiatalok.

A kérdés az, mennyire lehet bírni az utat, nyaralást?


2020. jan. 12. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Simán! Így 25 hetesen is bevállalnék egy ilyen utat megfelelő utasbiztosítás mellett. Érezd jól magad, attól biztosan nem lesz baja (leendő) babának és neked sem. 🙂
2020. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Terhesség nem betegség ezt gondolom hallottad már.

Persze, ha a terhességd folyamatos hányással jár akkor ugye elve el sem fogsz tudni indulni, de azért elég ritka, hogy valakinek annyira rossz legyen az elsö hetek.


Èn a Maldív szigeteken voltam nászúton 8 hetes terhesen. Ok ott azért nem mentünk egész nap, és az úszásból is 1 óra után kijöttem, hogy ne hogy kihüljön a hasam túlságosan. Az is igaz, hogy a repülös kajának a szagát nagyon nem bírtam , de pl iszonyat sok spenotos kaja volt a hotelben és majd meg örültem érte.


Igen a biztosítás nagyon fontos, teljes körü legyen.

De mi van ha még 3 évig nem jön össze? Akkor ez miatt hagyjátok ki?

2020. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán vállalható. Amíg nem jön össze a baba is lehet programokat szervezni. Sőt, még lehet jót is tesz. :)
2020. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze

Simàn


A biztosításra figyeljetek, főleg USA miatt


Rámegy a gatyátok ha ne adj Isten kinn van valami

2020. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly januárban foglaltuk le a nyaralást júniusra, baba projekt mellett. Mire indultunk, 8 hetes terhes voltam. Sokat járkáltunk, nem volt gond, csak egyszer lettem rosszul a melegtől (lehet nem terhesen is megtörtént volna). Szerintem nyugodtan vágj bele, de azért legyen storno biztosításod, hogyha az orvos valamiért nem engedne el, ne vesszen el a pénzed egészen.
2020. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem leszel extra rosszullétes akkor simán bevállalható az utazás és a kirándulások is.Terhesen sem jó ha egyfolytában csak ücsörög az ember és malmozik.Kivéve ha veszélyeztetett terhes, mert akkor muszáj.
2020. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes terhesen utaztunk el 2 hétre, egész napos repüléssel. Semmi probléma nem volt :)
2020. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én félidősen mentem nyaralni,addigra nem volt hányingerem,viszont sokat huzodott a hasam alja,nem birtam sokat sétálni...de én pl hánytam 16. hétig,semmi nem maradt meg bennem...de ezt ugye előre nem tudhatod...
2020. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi januárban foglaltunk le egy körutat az USA-ba augusztusra, májusban fogant meg a kisfiúnk, 13-14 hetes voltam, mikor kinn voltunk. Mondjuk nekem az első trimeszter cefet volt, hányni ugyan nem hánytam, de egésznap szédültem és hányingerem volt, ez pont akkor enyhült kicsit, mikor utaztunk :) Többet pihentem, a hosszú repülőúton többet sétáltam, több vizet ittam, illetve a két napra, mikor indult a gép, kaptam vérhígítót a biztonság kedvéért. Ennyiben volt más, mint nem terhesként :) Kismamaként egyébként álom az Egyesült Államok, még a hegytetőn is wc papírral és kézfertőtlenítővel felszerelt mosdó van :D


Én simán lefoglalnám a helyetekben, jó utazást! :)

2020. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 12. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!