Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhesen utaznál?

Pár hetes terhesen utaznál?

Figyelt kérdés

Nem voltam még terhes, tudom, mindenkinek más.

Egy komolyabb út van tervben áprilisban, USA és Kanada, nincs még lefoglalva semmi. Merthogy közben babát tervezünk, már több, mint egy éve. Eddig nem jött, bár annyira nem figyeltünk oda a dolgokra (ciklus, stb).

Ha mostanság összejönne, terhesség elején lennék áprilisban. Mennyire birhato egy ilyen út, úgy hogy nem ücsörögni szeretnék, hanem világot látni. Kirándulni, stb.

Gyerekprojekttel sem állnék le, nem vagyunk már fiatalok.

A kérdés az, mennyire lehet bírni az utat, nyaralást?


2020. jan. 12. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekunk mar le volt foglalva egy olaszorszagi ut, amikor kiderult, hogy babank lesz. Kicsit kellemetlen volt a hanyinger, szagerzekenyseg, aluszekonysag, de abszolut jol ereztem magam. Bar azert Olaszorszag nincs olyan messze, mint az USA.
2020. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi is egy komolyabb már megszervezett út utánra időzítettük a próbálkozást. Ugyan ezt követően még egy évet vártunk a pozitív tesztre de nem bántam meg utazás szempontjából. Én 18.hétig sokat hánytam, volt, hogy véreztem is, egy távoli országban nem lettem volna ezekben az időkben. Neked kell mérlegelni mert sajnos ez a verzió is benne van a pakliban és akkor sajnos tuti annyi a drága útnak.
2020. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez terhességtől is függ. De azért a 12.hétig a magzat sérülékenyebb. Én addig picit óvatosabb voltam. Engem pl.a doki lebeszélt egy buszos kirándulásról, ami városnézős lett volna, egész napos talpalás+zötyögős buszút. Energiával nem is bírtam volna szerintem.

De valaki meg, főleg, ha nem első gyerek minden csibál ugyanúgy.

2020. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én a 6. héttől a 13.-ig kb. örültem, hogy a kutyát le tudom vinni wc-zni. Úgy éreztem magam, mint akit agyonvertek. Ha nem dolgoztam, akkor volt olyan nap, hogy 24ből 6 órát tudtam összvissz ébren lenni. Nagyon gáz volt, de képtelen voltam magamhoz térni hetekig. Szóval én akkor ott biztos h nem bírtam volna megjárni USA-t és Kanadát, az ágyból alig bírtam kimászni. De ez mindenkinél más, meg nekem is a 14. héttől egyik napról a másikra mintha elvágták volna, majd kicsattantam utána az energiától.
2020. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!