Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek a helyemben...

Ti elmennétek a helyemben vizsgálatra?

Figyelt kérdés
10+3 hetes terhes vagyok. 9. hetesen voltam ultrahangon, akkor minden rendben volt. Tegnap reggel óta viszont görcsöl a hasam, éjszaka is felkeltem rá, eddig csak feszült pár alkalommal, most felerősödött. A reggel meg mintha a folyásom színe is sárgásabb lenne, de nincs szaga, nem viszket. Most ez vagy csak sima hasnövekedés miatt van, vagy nem tudom. Két hét múlva megyek a 12. heti rutin ultrahangra. Szerintetek menjek a héten megnézetni, hogy minden rendben, vagy csak ha nem múlnak a tünetek. ?

2020. jan. 13. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan görcsöl, mindenképp nézesd meg. Addig pedig vegyél be sok magnéziumot!
2020. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, amit mondasz, de néha szoktak magnéziumot ajánlani ha túl erősek a görcsök, ezért egy orvosi ellenőrzés nem árthat.
2020. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira görcsöl, hogy felébredtél rá, nem értem, miért nem mentél be még éjjel ügyeletre? Nem normális a görcs, max a húzódó érzés, ahogy nő a hasad.
2020. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam eldönteni, hogy görcs vagy erős feszülés, a szeméremcsontnál is éreztem nagy feszítést. Ha kapok időpontot megnézetem
2020. jan. 13. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha folyásod van, ami a te eddigi folyásodhoz képest sárgább, és érzed az alhasi kellemetlenséget, azonnal orvos! Nekem is volt így, ügyeleten először elzavartak, hogy ez nem sürgősségi gond, másnap egy másik orvosgárda már fel tudta írni az 1700 Ft-os Klion kúpot, ami már másnap csodákat tett. Ha érzed, hogy valami nem oké, ne a netet bújd, magadra hallgass. Nem feltétlen viszket a gomba, nekem pl. sosem viszket, csak a folyás változik meg.
2020. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Külföldön élek azért is, hezitáltam az orvoson, itt nem szokás sűrűn ultrahangozni, vagy vizsgálatra menni. De persze ha muszáj akkor muszáj.
2020. jan. 13. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden oké?
2020. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?baba megmaradt,egészséges lett?
2021. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!