Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek mindenórás terhesen...

Elmennétek mindenórás terhesen temetésre?

Figyelt kérdés
Nem közeli családtagom, a párom nagybátyja. Én úgy érzem, ott a helyem, de kicsit felek, hosszú temetés lesz és nincs ülőhely, meg én nem akarok magammal és az állapotommal semmi feltűnést kelteni a gyászolók között hogy velem foglalkozzanak, jól vagyok-e, stb. Kicsit már nehezen ácsorgok, sokat keményedek és nem akarok kimenni sem, kellemetlennek érzem...egyszerűen nem tudom, mit tegyek. Párom nem várja el, de tudom, hogy jólesik neki amikor támogatom lelkileg. Hogy illene?
2020. jan. 1. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Én nem mennék el.. oké hogy a párodat támogatod lelkileg, de semmi szükség szerintem arra hogy ott felzaklassanak a dolgok szerintem, és a párod a gyász mellett miattad is jobban aggódjon! Természetesen a Te döntésed, de én nem hinném hogy ha úgy adódna, hogy beindul a szertartás közepette a szülés " örülnének" neki
2020. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem mennék. Támogasd otthon a párodat,lelkileg. Nem tenne jót, hideg is van.
2020. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 khniki ***** válasza:
79%
5 hónaposan voltam temetésen, mindenórásan meg 3 esküvőn. Minden esetben külön széket/fotelt kaptam, kényelembe tudtam helyezni magam.
2020. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én sem mennék, otthon is lehet lelkileg támogatni, a párod és mindenki más meg fogja érteni.
2020. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Mondjuk én bulizni is voltam még ilyenkor is
2020. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Elmentem
2020. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2020. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Csak közeli családtag temetésére mennék el ilyen feltételek mellett. A párod nagybátyja szerintem nem ez a kategória, de még a párod szemszögéből sem hangzik olyan rettentő közeli rokonnak.
2020. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha úgy érzed, menj el. Maradj a szélén, vigyél magadnak egy széket. Senki nem fog megszólni érte. Én terminus után 2 nappal esküvőn voltam, utolsó napomon szülinapi bulin. A terhesség nem betegség, bizonyos feltételekkel, ha orvos nem utasít másképp, lehet mindent csinálni.
2020. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Ezt csak te érzed. Az, hogy temetés, szerintem ebből a szempontból mindegy, ha tudsz menni, menj, ha csak annyi, hogy inkább ülnél, ötletként vigyél akár egy kis horgászszéket (méretre, súlyra olyan összecsukva, mint egy esernyő) vagy majd mégis ülve maradsz a ravatalozónál vagy az autóban, ha viszont nem tudsz, ne menj és illik vagy sem, "ez van", a rokonság is biztos megérti.
2020. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!