Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem már ezek az értékek...

Nekem már ezek az értékek kellemetlenek CTG-n, hogy fogom így kibírni a szülést?

Figyelt kérdés

Éjszaka erős (legalábbis azt hittem) jósló fájásaim voltak. Ma reggel voltam CTG-n és bár picit gyengébbek voltak a fájdalmak, de elég kellemetlenek.


Pl.: Nekem már az sem esett jól, amikor tartósan 25-30 körüli értékek mutatott a gép, vagy felment tartósan 50-re, 60-ra.

Bár érdekes, hogy a két érték (25 és 60 között) akkora nagy különbséget nem éreztem, csak mindkettő kellemetlen, már szinte fájó volt.



2020. jan. 14. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na most, én nem értek ehhez a ctg géphez, de pl szülés közben a 20as értéknél majd befstam, a 140et meg pl észre se vettem..sőt, 180as és 210es is volt, meg lement a papír tetejéről a vonal, semmi fájdalom, az utána következő 60,80as fajasnal mert a pokolba kívántam a férjem agyekat, 😀

Amikor jártam terhesen még, akkor is voltak 60as értékek amik kicsit se fajtak és volt olyan fajasom amit a gép nem is értékelt 😅

Na szóval... Kemény lesz, meg fájni fog, de ne az értékeket nézd, úgyse ér semmit 😀

2020. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat en amikor elso babammal voltam , felemnt 80ig megse ereztem vagy 100 ig .Aztan szulesnel mikor mar 200 korul vplt ott mar nagyon durva volt nekem .
2020. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!