Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külföldön élő kismamák,...

Külföldön élő kismamák, nálatok meddig "hagyják bent" a magzatot? Hány hetesen indítják a szülést?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hollandia, 42 hétig semmit se csinálnak. Utána a szülésznő naponta kijön megnézni, vagy te mész el hozza, itt nem fektetnek be a kórházba. Ha nincs konkrét probléma, nem indítanak szülést, a túlhordás pedig itt nem az.
2019. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derwer ***** válasza:
89%

Ez országonként lesz más...

Luxembourgban, nekünk indítani fogják az eredetileg kiírt dátum után pár nappal, de a cukorbetegség miatt.

Császárt egyébként a legvégső esetben alkalmaznak. Tehát a legkevesebb beavatkozásra fókuszálnak.

2019. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy országonként más lesz. Pont arra vagyok kíváncsi. 🙂
2019. nov. 1. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Svédországban 42 hétig ha nem indokolja semmi, hogy korábban indítsák
2019. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ausztriában szültem, itt sem indítják be ok nélkül, ha túlhordás van. Császározni is csak legvégső esetben szoktak. Nálam pl.a 2 napja tartó vajúdás és a nem tágulás után a babám leeső szívhangja és a mekóniumos magzatvíz is szerintük normális, aztán leüvöltöttem a dokit, hogy megöli a gyerekem, akkor császár lett(nem is sírt fel a kicsim, jól van de dévényeshez kellett járnunk sokáig).
2019. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Angliában élünk, a 3. gyereket hordtam túl, ha minden oké akkor 42.het vegen indítanak. (Itt a mi korházunkban). Viszont en 40+5 naposan bementem a korhazba mert nagyon sokáig nem éreztem mozogni a babyt, szerencsére minden oké volt, de másnap indítottak reggel, es este mar meg is született.
2019. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csehországban (legalábbis abban a kórházban, ahol én szültem) 10 nap után indítják meg (mivel nálam ez hétvégére esett, hétfőn meg már dél után mentem be, így kedden, a 13. napon)
2019. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!